Каталог товаров
Код 17089
  • Акустическая система Audioengine A1-MR Wireless Grey

    0% кредит Монобанк Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте или в магазинах. Бесплатная доставка Бесплатная доставка (не включая наложенный платеж) 0% кредит Приватбанк Беспроцентная рассрочка от Приватбанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте при выборе "онлайн оплата" или в магазинах

Описание Акустическая система Audioengine A1-MR Wireless Grey

A1-MR - це компактна акустична система, що оптимізована для відтворення високоякісного потокового аудіо у домашніх умовах, зокрема й відразу у декількох кімнатах (приміщеннях) одночасно. За допомогою фірмового мобільного додатка Audioengine Control колонки A1-MR швидко й просто підключаються до домашньої мережі Wi-Fi та відтворюють музику хоч з онлайн-сервісів, хоч безпосередньо з аудіобібліотеки у вашому смартфоні, планшеті чи комп'ютері.

 
Основні переваги моделі Audioengine A1:

    високоякісне потокового аудіо через мережу Wi-Fi;
    улюблені музичні композиції будь-коли та у будь-якій кімнаті;
    аудіовхід Aux;
    підтримка AirPlay;
    сертифікат DLNA;
    спрощена система підключення та налаштування.

 

ДОДАЙ HI-FI СВОЄМУ WI-FI

Найкращий акустичний апгрейд для домашніх аудіосистем

Новою A1-MR компанія Audioengine вчергове демонструє, наскільки якісною та функціональною може бути сучасна акустична система для дому (за умови, що створена вона справжніми профі, звичайно). І це не просто оптимальне доповнення для будь-якої домашньої аудіосистеми, A1-MR гарантує максимально якісний звук з будь-якого пристрою відтворення, без надокучливих дротів та у будь-якому зручному для вас місці.

 
Через мобільний додаток Audioengine колонки швидко й просто підключаються до домашньої мережі Wi-Fi та надають можливість взаємодіяти з музикою й насолоджуватися улюбленими композиціями абсолютно по-новому, виключно з комфортно та зі справжнім задоволенням. A1-MR відтворюють музику з будь-якого пристрою, що підключений до Wi-Fi, з будь-якого онлайн-сервісу потокового аудіо та, найголовніше, їх стереозвук у будь-якій кімнаті створює фантастичний ефект повного занурення у саму глибину звучання і дає змогу не просто слухати музику, а чути її всю, до найменшої деталі.

 

БІЛЬШЕ ЗВУКУ, МЕНШЕ МІСЦЯ

Колонки потужні, та майже непомітні

Система A1-MR створена для того, щоб якнайякісніше відтворювати музику, точно, чисто, виразно і з максимально просторою аудіосценою. І аж ніяк не для того, щоб займати місце.

 
Система надзвичайно компактна, колонкам вистачає всього по декілька сантиметрів на будь-якій поверхні. І скрізь вони виглядають однаково елегантно й доречно та наповнюють усю кімнату винятково якісним та потужним звучанням треків з ваших плейлистів.

 

СЛУХАЙТЕ МУЗИКУ ТАК, ЯК ДО ВПОДОБИ САМЕ ВАМ

Встановити просто, налаштувати легко, слухати приємно

Просто завантажуємо фірмовий додаток Audioengine Control (безплатно) на смартфон чи планшет (iOS або Android), що підключений до домашньої Wi-Fi. Ось фактично й усе налаштування. Додаток без проблем транслює музику і будь-який інший аудіоконтент як з усіх найпопулярніших онлайн-сервісів потокового аудіо, так і просто зі смартфона, планшета чи комп'ютера. Можна через Wi-Fi, а можна через AirPlay - як зручніше. У Audioengine Control вже "зашиті" сервіси Amazon Music, Spotify, TIDAL, Qobuz, iHeartRadio, TuneIn та Napster.

 
ВІДТЕПЕР СЛУХАТИ ЩЕ ЗРУЧНІШЕ

Режими Multiroom та стерео-пари

За допомогою додаткових колонок A1-MR запросто розширюється на потрібну кількість кімнат чи навіть на увесь будинок (квартиру), має цілий комплект зручних функцій, зокрема режими Multiroom і Стерео-пари, і дає змогу слухати музику одночасно декільком користувачам. Усе налаштування та управління (перемикання треків, сервісів, каналів тощо) здійснюється просто з меню мобільного додатка. При цьому можна увімкнути як одну композицію на всі кімнати, так і різні у різних кімнатах - легко, просто і дуже зручно.

 
Вам вона точно сподобається!


Ключові особливості акустичної системи Audioengine A1-MR Multiroom

    Справжній стереозвук з високою роздільною здатністю просто з коробки.
    Інтернет-радіо, підкасти, аудіокниги у будь-який зручний час і з можливістю збереження обраного контенту.
    Точна синхронізація усіх динаміків в усіх кімнатах.
    Управління відтворенням, регулювання рівня гучності та вибір динаміків з будь-якого місця в будинку.
    Різна музика у різних кімнатах або одна композиція, але одночасно у всіх кімнатах будинку.
    Аудіо в режимі безперервного відтворення зі смартфона або планшета зі 100% економією заряду батареї.
    Фірмовий мобільний додаток Audioengine Control (безплатно на Google Play і в Apple App).

 

БОНУС. Акустичні системи Audioengine не мають мікрофонів і не підслуховують ваші розмови. Audioengine у жодному разі не намагається якимось чином втручатися у ваше приватне життя. Audioengine A1-MR- оптимальна домашня система, передусім для режиму multiroom. Одначе це не "розумна колонка", тому вона просто відтворює класний звук, що його вибираєте ви й слухаєте теж тільки ви. Без "допомоги" Alexa чи Siri ...

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

    активний динамік A1-MR Multiroom з Wi-Fi (лівий);
    пасивний динамік A1-MR Multiroom з Wi-Fi (правий);
    кабель динаміків (16AWG), 2 метри;
    кабель живлення 1.85 метра;
    аудіокабель з 3.5-мм штекером, 1.5 метра;
    аудіокабель-адаптер 3.5-мм на RSA;
    посібник користувача з підключення та налаштування аудіосистеми.

Характеристики Акустическая система Audioengine A1-MR Wireless Grey

Отзывы Акустическая система Audioengine A1-MR Wireless Grey

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены