Каталог товаров
Код 15461
  • Hi-Fi Плеер Astell&Kern A&ultima SP3000 Black

    Бесплатная доставка Бесплатная доставка (не включая наложенный платеж) 0% кредит Монобанк Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте или в магазинах. 0% кредит Приватбанк Беспроцентная рассрочка от Приватбанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте при выборе "онлайн оплата" или в магазинах

Описание Hi-Fi Плеер Astell&Kern A&ultima SP3000 Black

Astell&Kern SP3000 – це новий топ компанії, флагман лінійки Ultima, перший плеєр з незалежною подвійною аудіосхемою, побудований на чотирьох новітніх AK4499EX з модуляторами AK4191EQ за схемою HEXA-Audio Circuitry, а також технологією Teraton Alpha.

Пристрій пропонує ще потужнішу начинку як по звукові, так і по юзабіліті, використовуючи процесор Snapdragon 6125.

Впізнавані форми, притаманні фірмі, отримали новий розвиток та нове, ще якісніше наповнення та виконання. Пристрій увібрав в себе весь більш ніж 10-річний досвід фірми в галузі та служить справжньою гордістю Astell&Kern.

Технології

Перш за все, варто відмітити, що девайс став першою ластівкою, що використовує нові топові чіпи AKM4499EX. Компанія Asahi Kasei нарешті відновила потужності після пожежі, що значно вдарила по виробничих можливостях.

Для досягнення максимальної якості звуку Astell&Kern SP3000 використовує одразу 4 ЦАПи. Плеєр також став першим, який використовує незалежну подвійну аудіосхему HEXA-Audio Circuitry, побудовану на найновіших ЦАПах.

Крім того, плеєр також використовує технологію Teraton Alpha, що дало змогу добитись ще вищої якості звуку. Це помітно зокрема і по характеристиках. Наприклад, співвідношення сигнал/шум складає 130 дБ, що не тільки найкраще серед всіх доступних портативних плеєрів на ринку, але і дає фору багатьом стаціонарним пристроям.

Крім того, плеєр має потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 6125, а також дає можливість працювати зі стрімінговими сервісами.

Також на борту підтримка Bluetooth 5.0 з кодеками aptX HD і LDAC.

Нарешті, корпус моделі – це нержавіюча сталь марки 904L. Це та сама сталь, яку використовує, наприклад, Rolex для виробництва своїх розкішних годинників.
Корпус

Для виробництва корпусу плеєра вперше використовується нержавіюча сталь марки 904L. Її особливість полягає в тому, що вона помітно твердіша від звичайної. Це потребує більше зусиль та часу для обробки і коштує дорожче. Однак натомість це дає зовсім інші відчуття від використання.

Значно більша довговічність, стійкість до корозії та зносу дозволяють пристрою довше зберігати свій зовнішній вигляд. Завдяки оновленій марці нержавіючої сталі корпус помітно стійкіший до потертостей чи подряпин.

Teraton Alpha

Інноваційна технологія Teraton Alpha вже зустрічалась в пристроях компанії. Тут вона модернізована для Astell&Kern SP3000 так, щоб забезпечити максимальну якість звуку.

Технологія стала результатом тривалих досліджень та спрямована на зниження шуму, ефективний контроль живлення та стабільність підсилення, а також повністю оновленій схемі аудіовиходу.
HEXA-Audio Circuitry

Схема HEXA-Audio Circuitry вперше реалізована в Astell&Kern SP3000. Подвійна незалежна аудіосхема дозволяє добитися чистого і реалістичного звуку, максимально близького до того, яким він був записаний.

В основі структури два дельта-сигма модулятори AK4191EQ. Вони обробляють сигнал безпосередньо перед ЦАПами. Це дозволяє добитися ще кращої якості звуку та характеристик, зокрема розділення каналів, шляхом реалізації HEXA-Audio Circuitry. Це подвійна повністю незалежна аудіосхема для балансного та небалансного підключення.

В традиційних пристроях балансний та небалансний виходи поєднані між собою, тож схему не можна назвати незалежною. Крім того, такий зв’язок негативно впливає на якість звуку на виході, оскільки потребує перемикача, що, в свою чергу, потребує зниження діапазону сигналу через свою пропускну здатність. Потім сигнал потрібно відновити до початкової форми. Така обробка знижує динамічний діапазон та може негативно впливати на рівень шуму.

Незалежна схема вирішує цю проблему. Окремі канали балансного та небалансного виходів не пов’язані між собою, тож не впливають одне на одного. Таким чином вдається добитись ще якіснішого звуку та ще нижчого рівня шуму.

Крім того, схема забезпечує окрему обробку цифрових та аналогових сигналів. Дельта-сигма модулятори AK4191EQ обробляють цифрові сигнали, а AK4499EX призначені для окремої обробки аналогових сигналів.

Завдяки фізичному розділенню цифрової та аналогової обробки вдалось досягти дуже низького рівню шуму і абсолютно чорного фону.

Посріблені екрани

Крім того, плеєр також використовує екранування плат та важливих компонентів. Це дозволяє нівелювати негативний взаємний вплив електромагнітних перешкод компонентів та схем. Екран розділяє цифрову та аналогову частину. Але Astell&Kern SP3000 йде ще далі – екран покритий шаром срібла високої чистоти. Його висока провідність дозволяє збільшити екрануючий ефект.

Snapdragon 6125

Однак оновлення торкнулись не лише звукової частини. В якості процесора пристрій використовує ще потужніший, ніж раніше, 8-ядерний Snapdragon 6125 від Qualcomm. На додаток до цього використовується 8 Гб оперативної пам’яті DDR4. Все це помітно переважає середньостатистичні плеєри і дозволяє насолоджуватись стабільною, плавною та швидкою роботою інтерфейсу.

Для Astell&Kern SP3000 інтерфейс було в чергове допрацьовано. Тож він зберіг фірмові риси, але став ще приємнішим та зручнішим в користуванні.

При цьому для процесора, оперативної пам’яті та бездротового підключення використовується конфігурація модуля, що має назву система на чіпі (SoC). Такий підхід дозволяє, по-перше, значно зекономити місце, зберігаючи достатньо простору для розміщення звукової частини. По-друге, таким чином загальна конфігурація має більшу ефективність роботи та енергоефективність. Нарешті, це зменшує нагрівання та вплив електромагнітних перешкод та спрощує їх екранування.
Інтерфейс

Оновлений інтерфейс дає ще більше зручності для відтворення та дає більше уваги для обкладинок. Завдяки жестам можна легко отримати доступ до різних категорій. Крім того, додано функцію пошуку разом із обкладинками альбомів. Таким чином відображення фонотеки ще приємніше та інформативніше. Пристрій не лише якісно відтворює музику, але і призначений для зручного користування.

Нова тема Crimson – це одна з особливостей допрацьованого інтерфейсу нового покоління. Її графіка ненав’язлива, інтуїтивна, проста та логічна. Три ключові концепції, Edge, Simple і Dark Mode, використовуються для ще більшої зручності використання. Кольорова гама також сприяє меншому навантаженню на очі та меншій втомі разом з покращеною енергоефективністю пристрою.

Насолоджуватись інтерфейсом дозволяє якісний 5.46″ Full HD (1080 x 1920) дисплей.

Digital Audio Remaster

Astell&Kern SP3000 також має на борту технологію Digital Audio Remaster (DAR). Вона, в свою чергу, розроблена для ще більш якісного звуку при відтворенні записів з високою частотою дискретизації.

Технологія DAR розроблена для збільшення частоти дискретизації джерела звуку, що відтворюється, щоб вийти за межі формату джерела.

Висока частота дискретизації забезпечує більш витончене відтворення та пропонує делікатне оригінальне звучання, подібне до аналогового, допомагаючи вам насолодитися багатством оригінального звуку, тонкими відмінностями в нюансах музики та насиченими звуками на вищому рівні.
Індикація

Ще одна фірмова деталь – підсвітка навколо коліщатка регулювання гучності. Як завжди, воно виконано з бездоганною якістю. Підсвітка може бути індикатором гучності або індикатором бітрейду відтворюваного файлу.

Бездротові можливості

Пристрій підтримує протокол Bluetooth 5.0 включно з кодеками LDAC і aptX HD аби забезпечувати найвищу якість звуку навіть при бездротовому підключенні.

Функція BT Sink дозволяє підключитися до зовнішнього пристрою по Bluetooth та використовувати його як бездротовий ЦАП. Так можна ще якісніше слухати музику зі смартфону чи планшета, не підключаючись по дротах.

Використовуючи додаток AK File Drop можна передавати файли по Wi-Fi з компʼютера, планшета, смартфона чи FTP, що знаходяться в одній локальній мережі.
Автономність

Плеєр здатен пропрацювати до 10 годин залежно від файлів та навантаження на виході. Водночас завдяки підтримці швидкої зарядки Qualcomm QC 3.0 він заряджається швидше та ефективніше. Для повної зарядки пристрою потрібно до 3.5 год.

Чохол

Важливим аксесуаром в комплекті є чохол. Він виготовляється з французької козячої шкіри компанії ALRAN. Це одна з найстаріших фабрик Тарні на півдні Франції з давньою історією, що почалась 1903 року. Понад 100 років досвіду дають змогу реалізувати справді високу якість шкіри.

Шкіру цієї фабрики використовують провідні світові бренди класу люкс.

Шкіряний футляр для плеєра Astell&Kern SP3000 виготовляється за унікальною технологією Hand-Boarding ALRAN Tannery. Вона передбачає обробку шкіри шляхом тертя її в різних напрямках дерев’яними дошками. Це дозволяє зберегти відчутною текстуру поверхні і істотно відрізняється від виробничих процесів на інших фабриках.

Особливості

    Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь 904L;
    Процесор: Восьмиядерний Snapdragon 6125;
    Дисплей: 5.46″ Full HD (1080 x 1920);
    ЦАП: 2 х AKM AK4191EQ (дельта-сигма модуляція) та 4 х AK4499EX (ЦАП);
    Декодування аудіо: PCM до 32 біт/768 кГц, DSD512;
    Виходи:
        Небалансний 3.5 мм
        Оптичний вихід 3.5 мм
        Балансний 2.5 мм
        Балансний 4.4 мм
    Посилення:
        3.3 В (Небаланс)
        6.3 В (Балансний)
    Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5 ГГц);
    Bluetooth: 5.0 (aptX HD, LDAC);
    Співвідношення сигнал/шум:
        126 дБ @ 1 кГц (Небаланс)
        130 дБ @ 1 кГц (Баланс);
    Автономність: близько 10 годин (FLAC, 16 біт/44,1 кГц, гучність 80, дисплей вимкнено);
    Пам’ять: 256 ГБ [NAND] + слот для карти microSD.

Комплектація

    Плеєр A&ultima SP3000;
    Шкіряний чохол;
    Кабель USB Type-C;
    Короткий посібник;
    Заглушка слота для карти microSD (2 шт);
    Захисні плівки (2 х фронтальна, 2 х задня, 2 х верхня);
    Замшева серветка;
    Листівка.

 

Характеристики Hi-Fi Плеер Astell&Kern A&ultima SP3000 Black

Отзывы Hi-Fi Плеер Astell&Kern A&ultima SP3000 Black

Аксессуары

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены