Каталог товаров
Код 15077
  • Наушники Beyerdynamic DT 900 Pro X

    24 мес. гарантии Два года официальной гарантии подтверждает высокое качество продукции
  • Можно послушать вживую в Киеве и Днепре

Beyerdynamic DT 900 Pro X – мультизадачні повнорозмірні навушники відкритого типу, які порадують свою аудиторію збалансованим аналітичним звучанням, добротним складанням та оновленою лаконічною зовнішністю. На відміну від культових DT 990, мають знімний кабель, чого так не вистачало 990-м.

Складання навушників передбачає переважно благородні матеріали: так із металу виконані тримачі чаш, серцевина оголов'я, а також перфоровані кришки чаш з маркуванням моделі. До речі, чашки змонтовані на рухомих шарнірах, що покращує комфорт посадки девайсу. На окрему увагу заслуговує фірмове оголов'я (зовнішня частина), виготовлене з композиту, що гнеться. У нижній частині дужки є спеціальний амортизатор (підкладка) для голови, який у парі з м'якими велюровими амбушюрами протистоїть швидкому появі втоми під час прослуховування моніторів. До речі, змінні велюрові амбушюри також сприяють кращій циркуляції повітря, ніж особливо не можуть похвалитися їхні конкуренти зі шкіри. Що стосується застосовуваного знімного кабелю, то тут ситуація така: комплект поставки передбачає два прямі проводи довжиною 1.8 і 3 м, оснащені 3.5-мм аудіоджеком (є 6.3-мм адаптер) і 3-пін mini-XLR конектором для підключення до лівого каналу .

Усередині масивних чаш з відкритим акустичним оформленням розташовані повнорозмірні динамічні головки STELLAR.45, які отримали профільний звуковий тюнінг. Насамперед, йдеться про навколостудійну манеру аудіомовлення, яка найбільше підходить для постобробки та (щонайменше) запису інструментів та вокалу. Крім того, DT 900 Pro X підходять і для меломанських завдань: їхнє чисте, збалансоване звучання без помітних частотних перекосів та спрощення на верхній середині і ВЧ добре розкриває потенціал багатоінструментальних композицій, що потребують детальних СЧ та характерної присутності “повітря”. Тим не менш, помірна кількість баса робить монітори не найкращим варіантом для прослуховування електронної музики. Завершує розповідь про аудіопотенціал пристрою його масштабна стереопанорама, що читається, досягнута не без допомоги відкритої конструкції і драйверів з широкою діафрагмою.

Отзывы Наушники Beyerdynamic DT 900 Pro X

Аксессуары

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены