Все магазины работают по измененному графику
Открыт новый салон в Ивано-Франковске, ул. Шевченка, 6
Каталог товаров
Код 8977
 • Навушники Kinera Seed Black

  0% кредит Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Для оформления обратитесь к менеджерам. Кредит оформляется через колл-центр или в магазине.
 • Сменный кабель
  Надёжная посадка
  2 излучателя в чаше
 • Можно послушать вживую в Киеве
Особенности
 • Возможность самостоятельной замены кабеля в случае износа штатного, либо в целях апгрейда

 • Наушники имеют надёжную посадку, что способствует их активному использованию во время спорта, на сцене или непоседам.

 • 2 излучателя в чаше позволяет разделить нижний и средний диапазоны от верхнего для более качественной проработки звука

Внутрішньоканальні гібридні навушники. Балансна арматура та динамік діаметром 8 мм разом складають відмінно зіграний ансамбль. Власник бренду Yutai Electronic поставив перед своїм R&D центром практично нездійсненне завдання - дорогий звук у виконанні недорогих навушників. Найдивовижніше те, що очкарики-технарі блискуче впоралися! Добре, що використання 3D-друку позбавляє серйозних витрат на виробництві корпусів. «Сем'ячкові» чашки і виглядають чудово, і скроєні так, що вкладення у вушну раковину породжує одне враження – «як так і було». А ось на матеріалах і «золотому» покритті металевого звуководу ніхто заощаджувати не наважився, бо те, що суттєво впливає на звук – священно. Правильна конструкція (а у Kinera Seed вона дуже правильна) звуковода повинна доставити у вушний канал НЧ та СЧ + ВЧ по роздільному шляху, ніж забезпечити природне кросування, яке не приносить спотворень. У «Сидах» аудіопотік вдалося донести до вуха незамутненим.

Важко переоцінити внесок у підсумкове збалансоване звучання процесу підбору кількох драйверів різного типу та налаштування їх на погоджену роботу. За сукупністю критеріїв подачу Kinera Seed можна вважати нейтральною. Хоча певні гострі приправки для загострення смаку були підмішані: легкий акцент у мідбасовій області, горбик на АЧХ в СЧ-діапазоні, що оголює емоції, і продумана спрощена згладженість високих частот. І потрібний ефект був досягнутий: слухач поринає в «теплу ванну» і далі пливе, не чинячи опору, по гладкій воді приємностей та емоційного комфорту.

Чи вивели інженери бренду Kinera хитру звукову формулу або тисяч експериментів «наткнулися» на оригінальний звук – не має значення. Важливим є результат, під який згодом можна і формулу намалювати, наприклад, "стоять 50, звучать на 300". Зізнаємося, що фінансовий еквівалент Q-фактора (від Quality) девайса – річ непрорахована. А ось прикласти гарний кабель зайвим не буде. У Kinera Seed просто відмінний кабель, що заплітається в кіску. «Сід» подарує ті чудові моменти, на які полює справжній аудіофіл. Насіння (а Seed у перекладі – зернятко) тільки треба кинути в благодатний ґрунт, що для навушників означає пристойне, не особливо потужне джерело звуку (імпеданс навушників – 17 Ом, чутливість – 108 дБ), чуйні вуха, готові слухати і, звичайно ж, цікава та добре записана музика.

Характеристики

Отзывы Kinera Seed Black

90% рекомендуют этот товар

Аксессуары

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены