Каталог товаров
Код 15659
  • Наушники Knowledge Zenith ZES Silver Mic

    0% кредит Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Для оформления обратитесь к менеджерам. Кредит оформляется через колл-центр или в магазине.
  • Можно послушать вживую в Киеве, Днепре и Одессе

Описание Наушники Knowledge Zenith ZES Silver Mic

Knowledge Zenith ZES – гібридні навушники з неординарною зовнішністю та якісним об'ємним, аналітичним звучанням. Незважаючи на свій цінник, оснащені електретним твітером замість більш звичного арматурного.

Knowledge Zenith ZES – перші за останні 5 років середньобюджетні IEM-и від КЗ, корпуси яких майже повністю виготовлені із металу. Але чому майже? А це тому, що і на чашах, і на фейсплейтах передбачені ефектні зеленуваті прорізи, які знайомлять нас зі складовими акустичної камери. Далі варто згадати про дещо подовжені звуководи правильного діаметру, які потішать слухача додатковою шумоізоляцією, а також сумісністю з безліччю амбушюр різного типу та форм-фактору. До речі, застосовані звуководи теж металеві, хоча і не злиті з основою чаші. Що ж стосується комплектного кабеля, то тут ситуація дещо відмінна – у порівнянні з більш доступними моделями 2022-го року випуску. А справа в тому, що ZES-и комплектуються раніше знайомим плетеним профілем білого кольору, провідники якого виконані із посрібленої міді. Примітно, що даний дріт має базовий гарнітурний модуль, який знадобиться для приймання дзвінків та перемикання треків.

За передачу звукових імпульсів зовнішньому світу відповідає пара драйверів – 12-мм динамічний вуфер з подвійним магнітом та 6.8-мм електретний твітер. Дивно таке спостерігати в навушниках із ціною менше 2-х тисяч гривень, але менше з тим. Якщо ж говорити безпосередньо про акустичні вміння KZ ZES, то тут одразу слід відзначити непогано витриманий частотний баланс, а також бажану збалансованість загальної звукової сигнатури на предмет поєднання аналітики та мелодійності, чим можуть похвалитися далеко не всі моделі виробництва Knowledge Zenith. На Окрему увагу заслуговує специфіка побудови віртуальної сцени, яка на цей раз дійсно вдалася розробникам. Перш за все, мова йде про її чітку організацію, доповнену достатнім масштабом та простором між окремими звуковими образами та планами.

Характеристики Наушники Knowledge Zenith ZES Silver Mic

Отзывы Наушники Knowledge Zenith ZES Silver Mic

Аксессуары

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены