Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товаров
Код 15660
  • Наушники Knowledge Zenith ZEX Pro Mic Black

    0% кредит Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Для оформления обратитесь к менеджерам. Кредит оформляется через колл-центр или в магазине.
  • Можно послушать вживую в Киеве, Днепре и Ивано-Франковске

Knowledge Zenith ZEX Pro – гібридні IEM-и з насиченим збалансованим звуком, виразним дизайном та зручною посадкою. Вважаються чи не найвдалішою моделлю лінійки внутрішньоканльних навушників від KZ станом на кінець 2022-року.

На відміну від чисельних побратимів виробництва Knowledge Zenith, ZEX Pro представлені в квазікастомному форм-факторі. Тобто за основу чаші взятий зліпок вушної раковини середньостатистичного слухача, що неабияк сприяє комфорту носіння девайсу, а також його шумозахисним властивостям. Хай там як, примірка навушників завжди бажана, адже сучасні IEM-и – це вже не ті мініатюрні “крапельки”, які були популярні раніше. Що ж до матеріалів виготовлення корпусів, то тут картина більш звична: самі чаші виконані з напівпрозорого пластику, тоді як фейсплейти – із матового металевого сплаву на основі алюмінію. До речі, напівпрозорий пластик надає можливість особисто ознайомитися із “внутрішнім світом” навушника, переконавшись у кількості драйверів.

Важливо згадати і про новий комплектний знімний кабель в суцільній силіконовій оболонці, провідники якого виготовлені з посрібленої міді. Даний дріт, за словами виробника, є більш витривалим та майже не схильний до мікрофонного ефекту. Примітно, що кабель оснащений 2-пін QDC конекторами, 3.5-мм аудіоджеком та базовим гарнітурним модулем з однією клавішею

Всередині кожного навушника працюють три випромінювачі: динамічний вуфер, електростатичний мідрендж та арматурний твітер, чим сьогодні зовсім не здивуєш, адже про електростати не чула хіба що аудиторія, яка зовсім не цікавиться Hi-Res індустрією. Тому говорячи про KZ ZEX Pro, більший інтерес викликає оригінальне налаштування драйверів, виконане не без участі команди аудіооглядачів, відомих під ніком Crinacle. Отже, цього разу слухачеві пропонується досить інтелігентна манера аудіовідтворення, заснована на помірно V-подібній АЧХ, натуралістичних тембрах, акценті на мікроконтрастах та масштабній стереокартині, що в комплексі забезпечує чисте, аналітичне та комфортне звучання, якому, однак не бракує енергійності та емоцій. Така подача найліпше підійде для розкриття музичного потенціалу складних композицій, хоча і проста популярна музика звучатиме більш, ніж достойно.

Характеристики

Отзывы Knowledge Zenith ZEX Pro Mic Black

100% рекомендуют этот товар

Аксессуары

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены