Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 6252
  • Мікрофон AKG C1000S

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG С1000 S завдяки гнучкості своєї роботи, цей доступний за ціною конденсаторний мікрофон може бути використаний на сцені і в студії. Десь є фантомне живлення, десь немає. У деяких випадках потрібно кардиоидная характеристика, в інших - більш вузька спрямованість, що дозволяє зменшити бічну чутливість і можливість "зав'язки" мікрофона. Звичайно, у всіх випадках знадобиться здатність працювати з високим рівнем звукового тиску без спотворень, висока чутливість і розширений частотний діапазон. С1000S надає всі ці можливості, і тисячі професіоналів звукової індустрії не без підстав покладаються на цей мікрофон.

Перетворювач спрямованості РРС 1000, що входить до комплекту постачання, дозволяє швидко змінювати її від кардіоїдної до гіперкардіоїдною. Живленням для С1000S може служити батарея 9 В або зовнішнє джерело. Вимикач дозволяє уникнути небажаних шумів при установці включеного мікрофона. Адаптер РВ 1000 створює підйом від 3 до 5 дБ в області від 5 кГц до 9 кГц. Міцна конструкція дозволяє використовувати С1000S на гастролях, а чисте звучання і низький рівень власного шуму роблять його ідеальним для роботи в домашніх- і project-студіях.

Характеристики

Відгуки AKG C1000S

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено