Каталог товарів
Код 6255
  • Мікрофон AKG C411PP

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • 5 925 грн
Опис

AKG C411 PP - конденсаторний інструментальний мікрофон, спрямованість особлива, підходить для акустичних гітар, мандолін, скрипок, 10 - 18000 Hz, чутливість 2 mV / Pa, max. SPL 126 dB, роз'єм XLR, фантомнє живлення, чохол в комплекті, зроблено в Європі.

AKG C 411PP - конденсаторний акустичний звукознімач зі спеціально пристосованої частотної характеристикою і діаграмою спрямованості для озвучування більшості струнних інструментів - акустичних гітар, мандолін, скрипок і т.д.

Розташування поблизу або прямо на подгріфке (С 411 PP дуже малий і легкий) забезпечує чітке незабарвлене звучання інструменту і в точності передає його акустичний баланс. До інструменту С 411 прикріплюється клейким компаундом, що не висихає. С 411 - це стетоскоп для акустичних інструментів. Живлення здійснюється від зовнішнього стандартного джерела фантомного живлення 48V. Стандартний роз'єм XLR.

Комплектація: AKG C 411 PP, клейкий компаунд для мікрофона, чохол.

Характеристики

Відгуки AKG C411PP

Порівняйте зі схожими моделями