Каталог товарів
Код 6256
  • Мікрофон AKG C430

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • 6 318 грн
Опис

AKG C430 однаково добре справляється зі зняттям звукових коливань ударних інструментів, а саме:

  • верхні тарілки (cymbals overhead)
  • хай-хети (hi-hat) і т. п.

Конденсаторний мікрофон з діаграмою спрямованості кардіоїдної форми. Має ультра-компактні зовнішні габарити, що дозволяє його непомітно розташувати серед інструментів ударної секції. Володіє відмінною частотної характеристикою 20-20000 Гц при максимальному SPL до 130 дБ. Виготовлений для професійної студії звукозапису і великих концертних сцен. Потужний саунд гарантований.

Девайс підтримує фантомне живлення 9-52 В DC.

Завдяки вбудованій шумокомпенсації, відсутні спотворення і тому немає необхідності використовувати зовнішній еквалайзер.

Полегшений мініатюрний корпус оснащений знімним стандартним мікрофонним зажимом 5/8 '', що надає більше можливостей при розміщенні близько до музичних інструментів з метою оптимізації розташування пристрою, забезпечуючи кращу якість звучання і зручність при виконанні пісень. Мікрофон інсталюється на мікрофонну стійку з різьбленням 5/8 дюймів. Акустичний роз'єм - балансний XLR (male).

Вітрозахисний екран, що входить в базову комплектацію, з метою відсічення небажаних ефектів і шумів, завдяки чому допускається робота на відкритому просторі.

Потужна і надійна сітка охороняє динамічну головку від пошкоджень під час концертного виступу, в процесі яких іноді трапляються падіння апаратури або удари по неї.

Мікрофон комплектується захисним чохлом для безпечного переміщення на гастролях і довгострокового зберігання цінного пристрою, вітрозахистом, а також спеціальним кронштейном для стійкої установки на обід барабана.

Характеристики

Відгуки AKG C430

Порівняйте зі схожими моделями