Каталог товарів
Код 7843
  • Мікрофон AKG D5 CS

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG D5 CS - професійний вокальний мікрофон, динамічний, кардіоїда, вбудований вимикач, спрямованість кардіоїда, підійде для вокалу, бек-вокалу, 20-17000 Гц, чутливість 2.6 mv / pa

AKG D5 CS динамічний мікрофон професійного рівня, який використовується для озвучування основного і бек-вокалу від невеликих майданчиків до великих концертних залів. Мікрофон D5 CS має кардіоїдну діаграму спрямованості і забезпечує мінімальний зворотний зв'язок, також здатний витримувати вкрай високий рівень звукового тиску Max. SPL> 160 dB.

Мікрофон, застосовуваний від невеликих виступів до великих концертів. Кардіоїдна спрямованість моделі робить його самим універсальним супутником для виступів на сцені, і забезпечує мінімальний зворотний зв'язок.

Мікрофон D5C може витримати величезний звуковий тиск до 160 дБ, а внутрішнє кріплення підвісу капсуля усуває механічні та іншого виду шуми. Мікрофон обладнаний безшумним вимикачем.

  • діафрагма мікрофона, виконана за фірмовою технологією Varimotion
  • кардиоидная діаграма спрямованості
  • інтегрований поп фільтр і подвійний виброподвес капсуля
  • захисна решітка зі сталі
  • безшумний вимикач

Комплектація: мікрофон, тримач мікрофона, чохол

Характеристики

Відгуки AKG D5 CS

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено