Каталог товарів
Код 7842
  • Мікрофон AKG D7S

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Динамічний мікрофон AKG D7S для основного і бек-вокалу, дозволяє домогтися потужного яскравого звуку навіть на найгаласливішій сцені.

Завдяки своїй суперкардіоїдної спрямованості мікрофон AKG D7S може працювати з максимально високої чутливості без зворотного зв'язку. Звук, знятий мікрофоном D7S - яскравий і чіткий - не загубиться навіть в самому щільному міксі.

Компанія AKG представляє перший мікрофон, у якого товщина діафрагми змінюється від країв до центру. Нова технологія Varimotion дозволяє зробити збалансовану діафрагму без додаткових резонаторів, що призводить до якісного стрибка в роботі мікрофона.

Подвійна віброизоляция надійно захищає мікрофон від механічного шуму, що особливо важливо для живих виступів. Публіка буде чути тільки те, що повинна чути - ваш голос.

Особливості:

  • Версія мікрофона з вимикачем.
  • Дуже міцний вокальний / мовнийї мікрофон.
  • Запатентована багатошарова діафрагма Varimotion.
  • Захисна сітка з дроту з пружинної сталі.
Характеристики

Відгуки AKG D7S

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено