Каталог товарів
Код 10329
  • Навушники AKG K175

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG K175 - закриті накладні навушники, виготовлені в оригінальному дизайні. Обрана модель, крім характерного зовнішнього вигляду, пропонує своїй аудиторії продуману ергономіку, чистий збалансований звук і демократичну ціну.

Базові параметри

Чаші для навушників виготовляються в основному з пластику, в той час як рамка конструкції, як очікується, буде металевою. Варто відзначити адаптивний наголов'я, що виключає необхідність тривалої процедури оптимізації посадки навушників. На особливу увагу заслуговують «плаваючі» чаші, що сприяють більш комфортному носінню девайса, а також його кращій пасивній шумоізоляції. Причому чаші можна скласти всередину наголів'я, тим самим забезпечивши виробу збільшення рухливості. Чаші одягнені в м'які, тактильно приємні амбушюри, виготовлені з пінного матеріалу, покритого еко-шкірою. Примітно, що AKG K175 пройшли тривалі стрес-тести, тому їх довгострокове гарантійне обслуговування гарантується. Порадував і знімний тип підведення кабеля, реалізований знову за допомогою 3-pin пропрієтарного аудіороз’єми. Сам кабель, виконаний в закрученому форм-факторі, має довжину 5 м (в розтягнутому вигляді).

Звучання

Усередині закритих акустичних камер встановлені 40 мм динамічні випромінювачі, що отримують околомоніторний звуковий тюнінг. Перш за все, мова йде про скоригований тональний баланс, який не передбачає помітних піків або збоїв окремих сегментів АЧХ. Природно, ретельне тонке навантаження було проведено інженерами AKG, тому надмірної гостроти ВСЧ і ВЧ не очікується. Навпаки, високі частоти подаються в дзвінко, деталізовано і виразно, що дозволить досить переконливо звучати навіть академічним композиціям. Важливо відзначити нюанси передачі низькочастотного діапазону, який виходить далеко за рамки розуміння звуку бюджетного монітора. До речі, бас подається щільно, розбірливо і енергійно, в той час як середні частоти чисті, пізнавальні і тілесні. Звуковий потенціал відповідного пристрою комплектуються тривимірною стереопанормою, яка також натхненна правильним калібруванням. 

AKG K175 - це багатозадачна вкладка від відогомінного австрійського виробника, які здатні ефективно познайомити вибагливого слухача з особливостями студійного звучання, що сильно відрізняється від масового V-образу. А завдяки міцній конструкції монітори прослужать дійсно довго.

Характеристики

Відгуки AKG K175

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено