Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 11754
 • Навушники AKG K361

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Змінний кабель
  Саундмаг рекомендує
  Надійна конструкція
  Складний корпус
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Надійна конструкція корпусу та чаш, що однозначно подовжить термін служби виробу. Навушникі готові до інтенсивної експлуатації

 • Складний корпус дозволяє складати навушники в більш компактний вигляд для підвищення мобільності навушників

AKG K361 - студійні повнорозмірні навушники з сучасним лаконічним дизайном, добротної збіркою і збалансованим інформатівним звучанням. На відміну від старших K371, 361 вийшли менш яскравими на ВЧ, менш схильними до «теплоті» на СЧ, і більш доступними з точки зору вартості.

Візуально K361 є майже повною копією моделі 371, але їх конструкція передбачає тільки пластикові деталі - переважно з покриттям з м'яким дотиком, за винятком металевої вставки всередині наголов'я. Варто відзначити наявність обертових шарнірів, завдяки чому чаші для навушників можуть складатися всередину наголов'я, тим самим забезпечуючи виробу (в складеному вигляді) збільшення компактності. На особливу увагу заслуговують компактні м'які амбушюри приємною на дотик еко-шкіри і пінного наповнювача, які гарантують належну пасивну шумоізоляцію, не пропускаючи звук назовні. Примітно, що амбушюри мають силіконову вставку, що перешкоджає їх зносу і втрати форми. Що стосується використовуваного кабелю, то тут є позитивна картина, адже виробник укомплектував своє творіння знімним прямим профілем, «одягненим» в м'яку силіконову ізоляцію. Примітно, що комплект поставки передбачає відразу два кабелі (обидва прямі).

За трансляцію акустичних імпульсів відповідає 50-мм динамічні випромінювачі з мембранами, покритими титановим напиленням, і звуковими котушками з безкисневої міді, сприятливо впливають на чіткість і динаміку звукового малюнка. За прямим характером звучання AKG K361 демонструє відмінність від тих же показників K371, що цілком очікувано, адже ці моделі представляють різні цінові категорії. Перш за все, мова йде про менш акцентовану ділянку низьких частот, які, тим не менш, відтворені фактурними, розбірливими і вагомими. Крім того, середні частоти подаються по-різному - K361 означає менш теплий і мелодійний, який оцінять шанувальники монітора. Крім того, секція верхніх СЧ у 361-х більш піднятий, тому вокал, зокрема високий, звучить трохи «голосніше». На завершення, слід згадати нюанси відображення діапазону ВЧ, які порадують слухача відчутно підкореною сібілянтной зоною, загальною дзвінкістю, детальністю і природними тембрами.

Характеристики

Відгуки AKG K361

87% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено