Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 7338
  • Навушники AKG K872

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • 44 999 грн 57 459 грн
  • Можна послухати наживо в Києві
Опис
AKG K872

Повнорозмірні динамічні навушники закритого типу. Флагманська модель від відомої компанії AKG, яка займається акустичними пристроями вже більше 60 років, і серед них є такі технічні рішення, описи яких починаються зі слів «Вперше в світі».

Від навушників, які вважаються кращими з того, що в даний час створюється компанією, очікують або сенсаційних цифр в технічній специфікації, або приголомшливих дизайнерських знахідок.

Дивлячись на 872, ми бачимо ... 812, майже один на один. Тільки AKG K812 є відкритою моделлю K-серії, досить успішною і має армію своїх шанувальників. Решітка на задній частині чаші 812 замінюється металевим диском. Ось і всі нововведення в сфері дизайну...

Решта все одно:

- та ж пара тонких сталевих смуг, що складають дугу наголів’я;

- та ж дірява шкіряна тканина для опори на голову, самоскид завдяки парі давно винайдених в AKG зубчасто-ковзаючих фіксаторах;

- той же карданний шарнір чашки, що забезпечує її 3D-орієнтування в просторі;

- ті ж шкіряні амбушюри, геометрія яких враховує викривлення голови людини, з піною всередині, запам'ятовуючи параметри цієї кривизни;

Те саме...

Ряд подібностей можна продовжити, однак, це не має сенсу, адже створення навушників не обмежується скручуванням (пайку, склеюванні) свіжих моделей з «нових» або «старих» деталей.

Хоча AKG K872 поставив "старий" 53-мм драйвер, це не означає, що вони будуть звучати так само, як модель 812, ну, скориговані для закритого акустичного дизайну. При згадці магнітних систем Tesla багато вигуків «О!», а значення магнітні індукції 0,6 і 1,0 Tesla (маючи на увазі кращі моделі провідних виробників навушників) тягнуть за собою реакцію «O-o-o!». А що ви скажете дізнавшись, що K872 працює потужна система магнітів в 1,5 Tesla, яка коливає подвійні звукові котушки CCAW?

Динамічний діапазон драйверів K872 від 5 до 54 000 герц говорить сам за себе. А ось снайперске потрапляння інженерів AKG в номінал імпедансу 36 Ом дійсно викликає захоплення. Здавалося б, грай музику з телефону, і горя не знай.

Але не все так просто. Гучності вистачить із запасом, однак, щоб розкрити 872-е вам потрібно першокласне джерело, першокласний ЦАП. AKG K872 - навушники професійні, а спеців свої критерії оцінки. Пристрої, що виробляють звеселяючий мозок коливання, профі своєї справи референсними не назвуть.

Інженери AKG мали завдання створити еталонні навушники і, перш за все, досвідченим вухам професіоналів - студійних звукорежисерів і музикантів. На щастя, до них приєднується вражаюча компанія любителів, які захоплюються не просто красивим звучанням.

AKG був скромним, і в реальності вони повинні були додати до маркування свого чудового виробу букву "Т" або "А", від слова accuracy – точність, правильність, ретельність. З точки зору вилизування за цими трьома критеріями, AKG безпрецедентний!

Вибір закритої конструкції навушників пояснимо: інженер повинен зануритися в процес (інформація, мастеринг і т.д.) і ізолюватися від зовнішніх шумів. Вид діяльності передбачає багато годин роботи в навушниках. Якщо їх планування незручне, а звуковий почерк стомлює, це дуже швидко може «вбити» робочий інструмент «звукача» і музиканта. K872 враховує специфіку використання пристрою. Надійна конструкція здатна витримати майже мільйон циклів "зняти - надягати". Окремо зверніть увагу на тонкий міцний кабель, який підноситься до лівої чашки і приєднується через роз'єм LEMO, зламати останній практично неможливо. Зручна посадка і рівне звучання дозволяють невпинно створювати в цих навушниках.

Бас 872 більш щільний і стриманий, ніж 812. Точність і контроль - це його сила. Підбаси відрізняються найвищою чіткістю і деталізацією. Рокочучий завал на 50 герц, що мав місце у відкритій моделі, у K872 ліквідовано.

Звук в зоні СЧ багатий і потужний. «Той же драйвер» на K812 на ділянці АЧХ 1-3 кГц виявив невеликі піки, у K872 недолік зайвої дзвінкості виправлений. Звук більш живий і природний, контроль тембру знаходиться на висоті.

Величезною перевагою K872 є те, що він зміг ефективно подолати удари скрипки. Зберегти природний тембр інструментів.

ВЧ. Коли мелодія різко злітає на самий верх (6-9 кГц і вище 12 кГц) рідкісне вухо витримає це. AKG K872 згладжує ці ділянки, а плавне зростання полегшує сприйняття.

Сцена, як і для закритих навушників, досить простора.

Навушники AKG K872 потрібно зрозуміти. З одного боку, створення музики - явище, з іншого - технічний процес. K872 дозволяють заглибитися в нього, щоб отримати результат, близький до феноменального.

Характеристики

Відгуки AKG K872

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено