Каталог товарів
Код 11005
  • Мікрофон AKG P120

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • Можна послухати наживо в Дніпрі та Одесі
Опис

AKG P120 - кардіоїдний конденсаторний мікрофон, який можна використовувати для отримання дійсно якісних записів, не вдаючись до зайвих витрат. Природно, крім хорошого звучання, виріб порадує покупця зразковою (в класі) збіркою, простотою експлуатації і лаконічною конструкцією.

Основні параметри

Корпус пристрою виконаний з полірованого алюмінію, анодований до темно-сірого відтінку. Варто відзначити приємну вагомість конструкції пристрою (455 грам), натякаючи, що перед нами не утилітарний продукт. Надихає наявність механічних селектор, які можуть швидко активувати низькочастотний фільтр (300 Гц), а також атенюатор (-20 дБ). На особливу увагу заслуговує мікрофонна капсула, яка має позолочену діафрагму 1,69 см, збільшений діаметр якої (в порівнянні з конкурентами) сприятливо впливає на кінцеву якість записаних/озвучених за допомогою цього мікрофона джерел звуку.

Звук

З давніх-давен студійна продукція AKG славиться своїм природним звучанням, позбавленим відчутних піків і провалів АЧХ. Нескладно здогадатися, що AKG P120 продовжує цю традицію. І вокал, і музичні інструменти, будучи озвученими розглядаємим мікрофоном, подаються чисто, об'ємно і тімбрично насичено, що ще кілька десятиліть тому було прерогативою суто дорогих студійних рішень, недоступних музиканту-аматору. Важливо також відзначити високу чутливість (24 мВ/Па), широкий діапазон частот і вражаюче значення максимального звукового тиску (150 дБ), що в комплексі і вплинуло на сигнатуру звуку мікрофона.

AKG P120 є одним з лідерів цінової категорії до 150 у. е., який отримав всі необхідні характеристики, що сприяють ефективному початку музичної діяльності. Нетривіальний приклад розумного співвідношення ціна/якість.

Характеристики

Відгуки Мікрофон AKG P120

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено