Каталог товарів
Код 9522
  • Мікрофон AKG P220

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

P220 - конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою приносить студійну якість продуктів AKG в проектні студії, а також інші сфери звукозапису і застосування живого звуку. Перемикаємий постійний преаттенюатор і басовий обрізний фільтр дозволяють використовувати P220 на джерелах гучного звуку, що забезпечують рівні звукового тиску до 155 дБ SPL. Міцна і надійна конструкція роблять його також ідеальним вибором для застосування на сцені.

P220 - це мікрофон з якісною збіркою і широким колом використання. Численні корисні функції і стандартні аксесуари роблять мікрофон надзвичайно універсальним. Він забезпечує класичний теплий чистий звук, який відповідає найсуворішим стандартам, визначеним для звукозаписуючих продуктів компанії AKG. Ці стандарти засновані на багаторічному досвіді компанії AKG та побажаннях, і зауваженнях звукотехніків і звукорежисерів з усього світу, які постійно користуються студійними мікрофонами компанії AKG.

Переваги P220:

  • легендарна якість звуку AKG
  • міцний металевий корпус
  • перетворювач з великою діафрагмою
Характеристики

Відгуки AKG P220

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено