Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 8344
  • Мікрофон AKG P3 S

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AKG P3 S - динамічний кардіоїдний вокальний / інструментальний мікрофон з вимикачем, 40-20000 Гц, в комплекті тримач і чохол.

Вокальний динамічний мікрофон AKG PERCEPTION P3S - один із самих бюджетних мікрофонів від відомого виробника аудіотехніки AKG для сценічного використання. Мікрофон ідеально підходить для сольних виступів, бек-вокалу, гітари, духових і інших інструментів.

Вокальний мікрофон AKG P3S обладнаний кнопкою вмикання / вимикання звуку, а використання позолочених контактів коннектора XLR позитивно впливає на якість сигналу, що передається. Володіючи импедансом 600 Ом, AKG P3S знаходиться на стику низько-среднеомних мікрофонів, що гарантує вам без проблемність і безшумність використання його з довгими проводами. Мікрофон володіє досить непоганою чутливістю 2,5 мв / Па. Максимальний рівень шумового тиску - 144 децибели, це означає, що при цьому значенні гучності звуку і нижче коефіцієнт нелінійних гармонійних спотворень буде в межах встановленої AKG норми. Діапазон переданих частот AKG P3S від 40 до 20000 Гц.

Інтервал від 1,5 до 12 кГц виражений яскравіше інших, слідуючи з цього мікрофон буде краще передавати високочастотну складову.

У комплект поставки включений фірмовий тканинний чохол на блискавці для перенесення і зберігання, адаптер для кріплення на мікрофонну стійку SA45, і інструкція користувача. Мікрофон AKG P3S має кардіоїдну діаграму спрямованості, міцний металевий корпус з дротяної ударопрочною сітки для захисту капсуля мікрофонної голівки. Ці 2 параметра поряд з динамічним типом мікрофона роблять його надзвичайно стійким до механічних впливів і, як наслідок, більш довговічним.

Характеристики

Відгуки AKG P3 S

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено