Каталог товарів
Код 3785
  • Навушники AKG K271 MKII

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • 5 259 грн
Опис

AKG K271 MKII - це повнорозмірні, закриті динамічні навушники, які пропонують користувачу впевнений набір переваг за відносно демократичні витрати. Відмінна звукоізоляція, добротні матеріали збірки і звук монітора без відчутного забарвлення позитивно позначили кількість придбаних копій моделі all over the world.

Технічні особливості

Навушники виготовляються в повнорозмірному форм-факторі і закритій акустичній конструкції, що зумовлює специфіку застосування пристрою. Шумоізоляція, бажаний комфорт посадки і сприятливі тактильні відчуття досягається завдяки закритій конструкції, механізму автоматичного регулювання наголов'я і якості виготовлення комплектних амбушюр. Змінний кабель забезпечує пристрою додаткове підвищення значення ергономіки і стійкості до механічних впливів. Окремим пунктом є відмітка стоп/продовження клавіші відтворення звуку, активованої зняттям/одяганням AKG K271 MKII.

Звук

На відміну від інших моделей серії, K271 MKII забезпечує слухачеві природний збалансований звук, з легким вибором верхньої середини, щоб надати композиціям більше емоційності і виразності. Бас, як і в більшості студійних моделей AKG, що не характеризуються надмірною концентрацією, вираженою атакою і сверхенергійним, можна охарактеризувати як стриманий, промальований і досить щільний. ВЧ - чистий і дзвінкий, без схильності до прояву гострих сибилантів і нав’язливості. Уявна сцена повинна бути відпрацьована широко і глибоко; присутній чіткий поділ інструментів. Варто однозначно згадати про загальний жанр універсальності моніторів, про які йде мова, так що дані будуть органічно служити домашнім рішенням для продуманого прослуховування аудіоконтенту.

Аксесуари

Комплект поставки, звичайний для австрійського виробника, містить додатковий кручений кабель 5 м в довжину і пара м'яких велюрових амбушюр. Також в комплекті є адаптер 3,5 - 6,3 мм з різьбленим способом установки на штекер навушників.

AKG K271 MKII - це добре збалансований продукт, який поєднує в собі якість звуку та продуманий екстер'єр. Більш того, навушники характеризуються відмінною звукоізоляцією і впізнаваним лаконічним дизайном.

 

Характеристики

Відгуки AKG K271 MKII

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями