Каталог товарів
Код 12951
  • Навушники Ambient Acoustics MAD16

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • Немає в наявності
  • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Опис

MAD16 – універсальні 16-драйверні монітори від української компанії Ambient Acoustics. Детальні, технічні, натуральні та природні, з гарним балансом мікро та макро детальності та досить збалансованою музичною та залучаючою подачею.

Універсальні корпуси виготовлені із комбінованого матеріалу. Зовнішня половина, включаючи фейсплейт, стабілізована деревина з логотипом компанії та назвою моделі, внутрішня, включно зі звуководом, чорний пластик. Корпуси друкуються на високоточному 3D-принтері та позбавлені внутрішніх порожнин. Таким чином, нівелюються будь-які резонанси всередині. Що стосується зовнішності, то половинки підігнані ідеально, навіть враховуючи, що матеріал різний, навушники виглядають цілісними, а місце стику визначається лише різницею текстури та кольору.

Форма корпусу – універсальна версія кастомів. Звуковод трохи нестандартної овальної форми, має 3 отвори.

Посадка зручна та комфортна. Музична сцена навушників явно більша за середню завширшки та глибину. Привертає увагу поділ планів та їх скрупульозне опрацювання. Хороший динамічний діапазон повідомляє кожному інструменту правильне місце у композиції. Повітря між інструментами достатньо, але не надто багато, а виразні межі не заважають гарній взаємодії та органічній загальній картині.

Характеристики

Відгуки Навушники Ambient Acoustics MAD16

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено