Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 12950
Опис

MAD24 – це перші у світі універсальні навушники з двадцятьма чотирма драйверами у кожному вусі! Монітори розроблені українською компанією Ambient Acoustics. Вони не лише єдині, хто робить кастомні навушники в Україні, а й були серед перших українських фірм, які стали відомими за кордоном. Універсальні корпуси виготовлені із комбінованого матеріалу. Зовнішня половина, включаючи фейсплейт, стабілізована деревина з логотипом компанії та назвою моделі, нутрішня, включно зі звуководом, чорний пластик.

Корпуси друкуються на високоточному 3D-принтері та позбавлені внутрішніх порожнин. Таким чином, нівелюються будь-які резонанси всередині. Що стосується зовнішності, то половинки підігнані ідеально, навіть враховуючи, що матеріал різний, навушники виглядають цілісними, а місце стику визначається лише різницею текстури та кольору. Форма корпусу – універсальна версія кастомів. Звуковод трохи нестандартної овальної форми, має 3 отвори. Посадка зручна та комфортна. Навушники виступають із вушної раковини, але дискомфорту це зазвичай не завдає і виглядає добре.

Музичний почерк MAD24 м'який, густий, вагомий та спокійний. У загальній картині найбільше уваги привертає бас, але решту спектра при цьому добре читаємо, так що подача сприймається практично рівною. Сцена масштабна, але все одно схиляється до інтимності завдяки вазі. Загалом MAD24 надзвичайно комфортні для тривалого прослуховування будь-яких жанрів.

Характеристики

Відгуки Ambient Acoustics MAD24

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено