Каталог товарів
Код 13531
 • Навушники Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro Black

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 •  
   
 • Можна послухати наживо в Дніпрі та Одесі
Опис

Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro - це повністю бездротові навушники з шумопридушенням, які логічно продовжують лінійку Air. Продумана система шумопридушення, режим прозорості, відмінний звук та гарна автономність.

Активне шумозаглушення

Є першими навушниками сімейства Soundcore з функцією шумоподавлення. Пристрій підтримує три режими шумоподавлення: "Транспорт", "У приміщенні" та "На вулиці", що використовуються для різних ситуацій. Наприклад, режим "Транспорт" блокує низькі частоти для зниження шуму двигунів, дорожнього руху та громадського транспорту, а режим "У приміщенні" краще пригнічує середні частоти, властиві голосам в офісі. У свою чергу режим «На вулиці» націлений на придушення звуків з низькою та середньою частотою, мінімізуючи шум і дозволяючи чути звуки дорожнього руху.

Також є режим прозорості із двома рівнями підвищення чутності навколишнього звуку. Anker повідомила про "чудову якість зв'язку" завдяки технології шумоподавлення з використанням шести мікрофонів, що зводять до мінімуму фоновий шум.

PureNote

У порівнянні з попередником, Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro краще передають низькі частоти, а також мають більш широкий діапазон частот. Однією з головних причин цього є технологія випромінювача. Його мембрана вкрита 10 нанослоями композитного матеріалу. Це надає їй додаткової твердості. Отже, виходить досягти рівномірнішого руху. У результаті виходить природніше і точне звучання.

Гарнітура

Навушники можна використовувати як гарнітуру. Наявність 6 мікрофонів сприяє не лише чудовому придушенню шуму, але й чіткій передачі голосу. Це особливо важливо не лише у спокійній обстановці, а й, наприклад, під час розмови на вулиці чи транспорті.

Автономність

Пристрій підтримує до шести годин автономної роботи з увімкненим шумопридушенням або до семи годин при його відключенні. Футляр бездротової зарядки з підтримкою стандарту Qi може додати до 26 годин додаткового часу автономної роботи.

Заряджання

Якщо ж навушники розрядяться, їх завжди можна підзарядити будь-яким зручним способом. Самі навушники заряджаються близько 2 годин. Стільки часу займає зарядка кейсу по дроту. Крім того, підтримується бездротова зарядка стандарту Qi . Вона триває до 3 годин. Більше того, 15 хвилин на швидкій зарядці, у свою чергу, забезпечать 3 години відтворення.

Еквалайзер HearID

Навушники мають функцію персоналізованого еквалайзера HearID для інтелектуального аналізу профілю слуху кожної людини та створення індивідуального налаштування звуку. Також є регульований еквалайзер з 22 попередньо встановленими звуковими профілями. Навушники поставляються з дев'ятьма парами силіконових вушних вкладишів, щоб можна було підібрати потрібну форму.

Управління та комфорт

Комфорт - це наріжний камінь у довготривалому використанні навушників. Корпус навушників сам по собі має зручну ергономіку. Крім того, у комплекті передбачено 9 пар силіконових амбушюр. Тобто, можна підібрати розмір та форму для максимального комфорту та пасивної звукоізоляції. Для зручності користувача навушники призупиняють відтворення коли навушник виймають з вуха і, так само, відновлюють його автоматично при надяганні навушника.

Особливості:

 • Навушники сімейства Soundcore з функцією шумоподавлення ANC
 • Пристрій підтримує три режими шумоподавлення
 • Є режим прозорості з двома рівнями підвищення чутності
 • Навушники оснащені 11-мм драйверами
 • Функція персоналізованого еквалайзера HearID
 • Еквалайзер з 22 встановленими звуковими профілями
 • 6 годин автономної роботи та до 3-х підзарядок від зарядного футляра.
 • Час заряджання: 2 години (15-хвилинна зарядка = 3 години відтворення)
 • Футляр для бездротової зарядки, стандарт Qi
 • Версія Bluetooth: V 5.0
 • Формат аудіокодека: SBC, AAC
 • Частотна характеристика: 20 Гц – 20 кГц
Характеристики

Відгуки Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro Black

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено