Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 14327
  • Підсилювач Arylic A30+ Wireless Stereo Mini Amplifier

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Бездротовий міні-стерео мультирумних підсилювач Arylic A30 + Wireless Stereo Mini Amplifier.

Оновіть домашню стереосистему без проводів

A30 + - це підсилювач з можливістю бездротової потокової передачі Wi-Fi, Airplay, Bluetooth 5.0 і Spotify Connect. Підключившись до домашньої стереосистеми, ви можете транслювати онлайн-музику, онлайн-радіо, аудіокнигу або інше джерело звуку по бездротовій мережі.

Маленький, але відповідає вашим потребам

Компактний дизайн A30 + не займе багато місця у вашому будинку. Навіть при невеликому розмірі A30 + підходить для повсякденного використання, наприклад, для програвання в спальні, ванній або майстерні. Він призначений для виведення на стереодинаміки 2 x 35 Вт.

Слухайте свою улюблену мелодію

Незалежно від того, чи любите ви поп, джаз або електронну музику з важкими басами, підсилювач A30 + підтримує налаштування DSP ACPWorkbench, який дозволяє налаштовувати різні еквалайзери для лівого і правого каналів і інші функції звукових ефектів.

Бездротове управління мультирум

Ви можете легко управляти стереосистемою у всьому будинку за допомогою нашого застосування 4stream. Керуйте усіма своїми пристроями, щоб синхронізувати один і той же звук або одночасно відтворювати різні джерела звуку.

Сумісність з вашими домашніми стереосистемами

Підсилювач A30 + може підключатися до звичайних стереосистемам в вашому домі. Наприклад, колонки celing, колонки для книжкових полиць, вбудовані колонки і настінні колонки.

Дружній призначений для користувача досвід

Проста настройка з конфігурацією BLE Wi-Fi, яка займає всього 30 секунд для завершення першого мережевого підключення. Можливість управління через додаток або дистанційне керування, навіть новачок в бездротовому аудіо може без проблем налаштувати.

Більш стабільний і надійний

Порівняйте зі старим A30. В A30 + додалися зовнішні антени Wi-Fi і Bluetooth, які поліпшили дальність і силу сигналу.

Слухайте всю музику, яка вам подобається

Підтримує величезні музичні ресурси, такі як Spotify, Amazon Music, Tidal, Deezer, Qobuz, Інтернет-радіо, iheart Radio, Napster то що. Крім онлайн-музики, ви також можете відтворювати локальну музику за допомогою NAS, USB-накопичувача, де ви роками збирали свої улюблені пісні.

 

Характеристики

Відгуки Arylic A30+ Wireless Stereo Mini Amplifier

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено