Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14329
  • Підсилювач Arylic S10 Wireless Mini Stereo Preamplifier

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Міні-передпідсилювач з Wi-Fi і Bluetooth 5.0 Arylic S10 Wireless Mini Stereo Preamplifier.

Міні-передпідсилювач з бездротової потокової передачею

Завдяки вбудованому міні-передпідсилювачу S10 ви можете передавати звук на динаміки без проводів через Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Airplay, DLNA і UPnP. І незалежно від того, де ви знаходитесь в своєму будинку, ви завжди можете дістати свій телефон, щоб послухати пісню для себе чи своєї родини. Наприклад, зіграйте казку на ніч для своїх дітей, пісню про кохання для своєї дружини, легко і без проводів.

Компактний дизайн

S10 має мініатюрний розмір і простий дизайн, завдяки цьому легко впишеться в ваш домашній стиль і заощадить місце.

Стереозвук Hi-Res

S10 Preamp підтримує потокову передачу звуку 16 біт / 44,1 кГц і декодування до 24 біт, 192 кГц, що означає, що ви можете передавати аудіо високої роздільної здатності по бездротовій мережі. Насолоджуйтесь високою якістю звуку.

Відтворення аудіо у всьому будинку одночасно

Для групування і управління всіма пристроями для синхронізації або відтворення звуків окремо одночасно, встановіть передпідсилювач S10 на кожній домашній стерео пристрій в якості стримера.

Звукова карта Micro USB

Міні-передпідсилювач S10 оснащений платою аудіопріемніка Up2stream Pro V3, тому він може працювати як USB-ЦАП. Ви можете безпосередньо підключити його до ПК і передавати аудіо з ПК в цифровому форматі.

Легко використовувати

Якщо ви новачок у використанні бездротової аудіосістеми, то S10 - ваш кращий вибір для знайомства з бездротовою технологією з економічної точки зору. На створення бездротової домашньої стереосистеми потрібно всього 30 секунд.

Слухайте всю музику, яка вам подобається

Транслюйте свою улюблену онлайн-музику, таку як Spotify, Amazon Music, Tidal, Deezer, Qobuz, Інтернет-радіо, iheartRadio, Napster то що. У будь-який час в будь-якому місці вашого будинку за допомогою застосування 4stream.

Перетворіть все стерео в бездротову систему

Передпідсилювач S10 сумісний зі звичайними стерео пристроями, такими як підсилювач, вініл, активний динамік і телевізор. За допомогою підсилювача S10 ви можете передавати потокове аудіо і управляти звуком по бездротовій мережі.

 

Характеристики

Відгуки Arylic S10 Wireless Mini Stereo Preamplifier

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено