Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 7023
 • Навушники Audeze iSINE 10 LTN

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Ізодинамічний випромінювач
  Hi-End звук
  Зроблені в США
  Кабель Lightning в комплекті
Особливості
 • Ізодинамічний випромінювач технологічно забезпечує більш точний, швидкий та детальний звук

 • Перед Вами справжній топовий пристрій. Один раз і надовго

 • Made in USA це дійсно круто, оскільки ринок у США дуже розвинений, і робити не якісний продукт невигідно

 • Наявність кабелю в комплекті дає можливість підключити навушники напряму до Apple пристрою

У плані дизайну не обійшлося без компанії DesignworksUSA, що малюють концепти для BMW. Що бачив митець, який придумав корпус для iSine 10, важко сказати. Можливо, призму? Щоправда, правильний шестигранник у її підставі трохи покосило вітром, через що він став неправильним. І, відповідно, сама неправильна призма була добре приплюснута зверху сферичною масою, через що на перетині виникло коло - саме для розміщення логотипу Audeze. Можливо пошук форми відбувався набагато простіше: змальована мочка вуха, в контур вписана фігура (скошений гексагон) і всієї конструкції додана купольна форма, тому що планари, які лише умовно плоскі, але також потребують обсягу. Купол 10-х «Ай-Сінусов» – це грати. Цілком закономірно, що відкрита позаду чашка гідно хитає бас. Ізодинамічний 30 мм драйвер тепер у малечі IEMсах, а значить ясний і точний звук з вами там, куди важко тягнути повнорозмірні навушники – у дальній подорожі та міських поїздках. Під час активного руху можна бути спокійним за навушники – завдяки вушним фіксаторам та завушним дугам вони не крутяться у вусі та не випадають.

Враження слухачів, кому довелося випробувати iSine 10 у справі тягнуться від «здивування» до «потрясіння». Той результат, якого вдалося досягти інженерам «Одісі», у моделях внутрішньовушного виконання досягався використанням арматурних випромінювачів (загальне числом до 12 в одному навушнику) або комбінацією арматури з динамічним драйвером. Мультидрайверні та гібридні конструкції вимагають великих важких корпусів та складних фільтрів для злагодженої роботи, що неминуче вносять спотворення. Один планарний драйвер Audeze видає рівне звучання в діапазоні від 10 Гц до 50 кГц, робить це виключно чисто, збалансовано, з чудовою динамікою. При цьому якість басу та високих – небачена для внутрішньоканальних навушників. Їм не поступається середній частотний діапазон. А звукова сцена за шириною і позиціонування заслуговує на ту саму оцінку «це разюче».

Добавка «i» у маркуванні позначила зближення з продуктами Епл. Причому настільки близька їхня спорідненість, що в комплекті з «Ай-Сінусами» йде айфонівський кабель «Блискавка», та не проста: у пластиковому корпусі ДУ ховається плата, що вмістила і чіп ЦАП, і підсилювач, і головне – цифровий сигнальний процесор (DSP ). Завдяки цьому Lightning-кабелю ми маємо на виході айфону/айпаду/айподу повноцінний 24-бітний аудіосигнал. Імпеданс у 16 ​​Ом робить iSine 10 невибагливими щодо вимог до джерела. Прекрасну зв'язку навушники утворюють із iOS-пристроями. Моделі, заточені на роботу зі смартфонами на Андроїді, комплектуються звичайний кабелем з 3,5 мм «джеком». Хоча творці і впевнені, що їхня нова розробка дасть бій моделям інших виробників, цінник на які стартує з $1000, iSine 10 продається значно дешевше. Це ціна, здатна проломити стіну недовіри до воістину революційного продукту.

Характеристики

Відгуки Audeze iSINE 10 LTN

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено