Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 7024
 • Навушники Audeze iSINE 20

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Змінний кабель
  Ізодинамічний випромінювач
  Зроблені в США
  Надійна фіксація
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Ізодинамічний випромінювач технологічно забезпечує більш точний, швидкий та детальний звук

 • Made in USA це дійсно круто, оскільки ринок у США дуже розвинений, і робити не якісний продукт невигідно

 • Навушники надійно фіксуються у вусі, що актуально підчас занять спортом, на сцені чи непосідам

Внутрішньоканальні планарно-магнітні навушники нової серії iSine від американської компанії Audeze. Інженери «Одісі» вже завдали нищівного удару за уявленнями аудіофільської громадськості, схитрившись вписати 30 мм планарний драйвер у мініатюрний корпус iSine 10. Більш того, в IEM-виконанні навушник зазвучав так, що всілякі застереження – «Ну, ви ж розумієте, це ж затички» – стали просто недоречними. Замість того, щоб якось перебиватися середньою якістю, поки серйозні моделі «вух» недоступні (в дорозі, далеко від потужної апаратури), власник «Ай-сінусів» отримав звучання рівня тисячодоларових повнорозмірних моделей.

Слідом за демократичними за ціною iSine-десятими лінійку продовжили iSine-двадцяті. На вигляд навушники не відрізняються один від одного. За що, питається, плюс 200 доларів? Старші 20-ті тільки зовні схожі на 10-ті, всередині їх корпусу (за твердженням виробника - напіввідкритого ззаду) система цікавіше. Головне – це збільшена область ультратонкої мембрани Uniforce, яка виконує роль звукової котушки. Чим більша площа цієї струмопровідної частини діафрагми, тим менший час відгуку. А значить основні переваги планарів – висока роздільна здатність (особливо хороші ВЧ) та низький рівень спотворень – працюють на повну... котушку. Невже цей вислів прийшов із динамікобудування?

Тільки порівняно з динаміками плоска, майже невагома мембрана, у потужному магнітному полі контролюється значно краще. Приріст ходу мембрани 20-х «Ай-сінусів» для наших вух обертається пружністю басу, мала інерційність та еластичність – чудовою динамікою, рівною АЧХ на значній ділянці діапазоні (а це 10 Гц – 50 кГц), винятковою детальністю звучання. Планарні драйвери з більшою площею котушки не бояться високих потужностей, що підводяться, тобто відпадає потреба в крутому підсилювачі, здатному «продавити» невисоку чутливість планарів. Добавки в мікродетальності та чистоті звуку звичайно ж позначилися на якості звукової сцени: гідні захоплення її ширина та чітке позиціонування інструментів. Якщо не нагадувати собі, що у вушних каналах «затички», можна і забути, що повне занурення сталося завдяки 20-грамовим малюкам, а не повнорозмірним монстрам.

Залежно від мобільного джерела (iOS-пристрій або Андроїд) споживач може вибрати комплектацію навушників iSine 20 - або DSP-кабелем "Блискавка", або звичайним кабелем з 3,5 мм "джеком" на кінці. Ті, хто одного разу відчує як планари Audeze iSine 20 грають «високу цифру», ймовірно, переглянуть свої погляди на внутрішньоканальні навушники. Переведуть їх із категорії «щось якось послухати на бігу» до дорослого списку пристроїв, що дарують задоволення музикою.

Характеристики

Відгуки Audeze iSINE 20

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено