Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 8621
 • Навушники Audeze Sine DX

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Змінний кабель
  Ізодинамічний випромінювач
  Hi-End звук
  Зроблені в США
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Ізодинамічний випромінювач технологічно забезпечує більш точний, швидкий та детальний звук

 • Перед Вами справжній топовий пристрій. Один раз і надовго

 • Made in USA це дійсно круто, оскільки ринок у США дуже розвинений, і робити не якісний продукт невигідно

Якщо глянути на асиметричні чашки Sine DX з боку та підключити уяву, то можна вгадати силует арфи, ну, хіба що без синусоїдального вигину рамки колка. Діапазон арфи поступається лише фортепіано (6,5 октави проти повних 7). Стародавні кельти вважали арфу божественним інструментом. Термін "божественний" мовою працюючих зі звуком професіоналів розшифровується як гармонійне поєднання звучання всіх частотних діапазонів і майже ідеальна їхня збалансованість. «Майже» – це поправка для тих, хто вловить у звуці «Сінусів» трішки пікантної темряви.

"Синуси" - магніто-планарні навушники відкритого типу, забезпечені драйверами з наномембраною Uniforce, здатні брати ноти неймовірного діапазону - від 10 до 50000 герц. Якщо бути точним, «Синуси» зроблені за ізодинамічною технологією, як і їх закриті однофамільці. Модель Sine без добавки DX відрізняється досить пристойною віртуальною сценою, а з відкриттям задника в чашках навушників панорама стала помітно ширше, а лінія горизонту відчутно далі. Крім простору звук набув ясності та легкості. Зміни у звучанні можна порівняти з тим, якби звучання рояля із закритим резонатором порівнювали з голосом арфи, струни якої відкриті. Сильна сторона випромінювача, виконаного за магніто-планарною технологією – приголомшлива мікродетальність. Це означає, що найменший нюанс, кожна нота, плід натхнення митця, буде відтворена і почута.

По низькому імпедансу (18 Ом), форм-фактору (240 г ваги, компактні on-ear чашки), міцної конструкції, що складається, що від'єднується кабелю (2,5-метровому плоскому) Sine DX від американської компанії «Одісі» – це арфа бродячих менестрелів . Навушники можна скрізь брати з собою (кухоль провертається у своєму карданному шарнірі і висота укладання стає не більше чашки у профіль). У зв'язку з портативними джерелами вони чудово себе покажуть. Тим більше що проблеми айфоно-андроїдної сумісності для Sine DX не існує. На модель виставлена ​​не низька та не висока, а гранично чесна та обґрунтована ціна.

Характеристики

Відгуки Audeze Sine DX

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено