Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 14659
  • Звукова карта Audient iD14 MKII

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Audient iD14 MKII - аудіоінтерфейс USB-C, 10 входів / 4 виходи, 2 мікрофонних попередніх, вхід ADAT, DSP мікшер, 24 біт / 96 кГц, 2 стерео виходу для навушників (3.5 мм та 6.3 мм).

Розроблений, щоб у всіх сенсах перенести ваші записи на новий рівень, аудіоінтерфейс Audient iD14 MKII надає професійне аудіо в компактному та сучасному настільному форматі, забезпечуючи вас всім необхідним для створення записів студійної якості в домашніх умовах.

Мікрофонні попередні підсилювачі Audient Console

Кожен інтерфейс iD оснащений мікрофонним передпідсилювачем Audient Console з такою ж дискретною схемою, як і в знаменитій консолі Audient ASP8024-HE. Забезпечуючи ультранизький рівень шуму та низький рівень спотворень з нотками класичної аналогової теплоти, два преампи нададуть професійне звучання, на яке ви заслуговуєте.

Як він звучить?

Мікрофонний передпідсилювач Audient — це високоякісний гібрид дискретного й операційного підсилювача, який забезпечує чисту, точну та детальну трансляцію вашого аудіоджерела.

Тепер він тихий

При мінімальному рівні шуму в 30000 разів тихішому, ніж рівень сигналу, ваші записи будуть приголомшливо чистими.

Конвертери — лідери свого класу

Конвертери iD14 MKII гарантують, що ви почуєте кожен нюанс, кожну деталь свого аудіо, що дозволить підняти рівень ваших записів. Завдяки неймовірному динамічному діапазону 126 дБ, ви зможете точніше чути свою музику, приймати кращі творчі рішення й отримувати дивовижно чистий звук безпосередньо за вашим робочим столом.

Виходи на спікери

Підключайте і слухайте свої мікси через 2 пари спікерів за допомогою 4 лінійних виходів. Або використовуйте додаткові виходи для відправки аудіо на зовнішній підсилювач для навушників для ваших музикантів.

Два виходи на навушники

Оснащений виходами 1/4" і 1/8", а також підсилювачем для навушників потужністю до 600 Ом, Audient iD14 MKII готовий взяти на себе найскладніші сеанси запису.

Інструментальний вхід JFET

Створений для імітації вхідного каскаду класичного лампового підсилювача, гармонійно насичений інструментальний вхід JFET буде ідеальною звуковою основою для вашої електро- або бас-гітари та симуляторів підсилювачів.

Більше каналів — більше можливостей

Плануйте наперед з цифровими входами iD14 MKII. Підтримуючи, як ADAT, так і SPDIF, аудіоінтерфейс дає можливість додати до 8 входів з мікрофонними передпідсилювачами, що дозволить розширити набір апаратури та проводити масштабніші сесії.

Випробуйте ультранизьку затримку

Все просто, завдяки потужному, але інтуїтивно зрозумілому iD Mixer. Створюйте та налаштовуйте мікси для навушників з малою затримкою, використовуйте гнучке моніторне керування або просто стежте за різними показниками — все в одному простому у використанні додатку.

Інновації та комунікація

Спеціальна технологія Talkback дозволяє використовувати будь-яке аудіоджерело, підключене до комп'ютера, як, наприклад, вбудований або USB мікрофон для спілкування з музикантами, що звільняє цінні мікрофонні попередні підсилювачі для запису.

Вдосконалене моніторне керування

Працюйте швидше

Прискорте свою роботу за допомогою кнопки iD. Призначте будь-яку з функцій вдосконаленого моніторингу на кнопку iD, включно з DIM, CUT, Polarity Reverse, Mono Sum, Talkback або Cue Mix, і повноцінне керування завжди буде у вас під рукою.

Творіть музику

Пориньте у творчий процес, знаючи, що отримаєте записи студійної якості з моменту натискання кнопки «Record».

Створюйте записи

З Audient ви будете в хорошій компанії, оскільки фірмові мікрофонні попередні підсилювачі використовувалися для запису 1000 хітів у всьому світі.

Істинне фантомне живлення

Отримайте максимум від своїх мікрофонів

Розроблений для передачі істинного фантомного живлення через USB, iD14 MKII гарантує, що ваші мікрофони отримають струм, необхідний для забезпечення оптимального звуку.

Живлення від USB

Налаштування за секунди

Немає необхідності шукати розетку, оскільки iD14 MKII живиться безпосередньо від комп'ютера через USB-порт без шкоди для якості звуку або продуктивності.

Творчість без кордонів

Функція Audio Loopback дозволяє записувати аудіо з додатків на вашому комп'ютері та мікрофонів одночасно. Ідеально для творців контенту, подкастерів і стрімерів.

Керування Loopback через Software Mixer

Гнучкий контроль маршрутизації

Програмний мікшер Software Mixer дозволяє вибрати джерело Loopback з 6 різних варіантів, щоб відповідати різним сценаріям Loopback. Безмежні можливості, швидкий робочий процес.

Віртуальне коліщатко

Перетворіть регулятор гучності iD14 MKII на віртуальне коліщатко та керуйте безліччю параметрів на екрані. Швидко задавайте настройки, регулюйте фейдери або навіть пишіть з автоматизацією, не витріщаючись годинами в екран.

Повністю металева конструкція

Розроблений для повсякденного використання аудіоінтерфейс забезпечує професійну якість звуку в невеликому, але міцному корпусі.

Творіть миттєво

Оскільки в комплект з аудіоінтерфейсом Audient iD14 MKII включений безкоштовний набір програмного забезпечення, в т. ч. Cubase LE і Cubasis LE для iOS, а також найкращі плагіни та віртуальні інструменти, ви можете почати запис одразу після розпакування.

Характеристики

Відгуки Audient iD14 MKII

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено