Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 8503
  • Мікрофон Audio-Technica AE4100

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Audio-Technica має у своєму арсеналі широкий асортимент професійних мікрофонів, радіосистем, навушників студійної якості та аксесуарів. Упродовж майже півстоліття компанія Audio-Technica удостоєна безліччю міжнародних нагород і сьогодні її продукція успішно використовується на урядових засіданнях та всесвітньо значущих подіях, як церемонія Rock & Roll Hall of Fame та вручення премії GRAMMY.

AE4100 - це мікрофон, що володіє чудовими ізоляційними властивостями, можливістю роботи зі звуком високого тиску і широким діапазоном частот, що сприймаються, є ідеальним вибором для роботи на сцені.

Спеціально оптимізована частотна характеристика моделі забезпечує яскравий, агресивний звук, спеціальне кріплення знижує рівень перешкод, а кардіоїдна спрямованість та фільтр бавовни дозволяють уникнути прийому непотрібних шумів.

Міцний, надійний та невибагливий, цей мікрофон здатний працювати навіть у суворих гастрольних умовах.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica AE4100

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено