Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10710
  • Вініловий програвач Audio-Technica AT-LP60X USB GM

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • Можна послухати наживо в Києві та Дніпрі
Опис

Audio-Technica AT-LP60X USB GM – пасичний програвач вінілу формату Plug and play. Чудовий варіант для предметного ознайомлення з музикою, записаною на колишніх популярних LP-носіях.

Корпус пристрою (стіл) виготовлений із міцного матового пластику темно-сірого кольору, тоді як опорний диск – алюмінієвий. Варто відзначити мінімальну схему управління відтворенням, реалізовану ресурсом великих механічних клавіш з приємним тактильним відгуком. До речі, алгоритм запуску/зупинки тонарма та двигуна – повністю автоматичний, що позитивно оціниться непідготовленим користувачем. Просто встановіть платівку на опорник, виберіть частоту обертання, натисніть клавішу старт – і музика почне шлях підкорення свідомості слухача. До того ж, після закінчення останньої доріжки двигун зупиниться, а тонарм (в свою чергу) повернеться у вихідне положення. Крім того, порадувало і наявність вбудованого (відключається) фонокоректора, що дозволяє підключити вертушку навіть до портативної акустики. Примітно, що на відміну від першого покоління AT-LP60 (без індексу "Ікс") кабель для підключення грамофона до акустики/підсилювача цього разу знімний (іде в комплекті).

Незважаючи на демократичний прайс, програвачеві, що оглядається, під силу практично повністю передати акустичний шарм композицій, записаних на вінілових дисках. А це означає, що слухач сповна оцінить щільний, обволікаючий і м'який бас; об'ємну мелодійну середину і дзвінкі експресивні ВЧ, що здебільшого читаються, тобто не йдуть у різкість. На окрему увагу заслуговує здатність тернтейбла (англомовний аналог терміна "вертушка") до побудови просторої стереопанорами, що дозволяє доріжкам звучати живіше і природніше. Важливо згадати і про наявність вбудованого АЦП-модуля, за допомогою якого можна оцифровувати платівки, попередньо підключивши AT-LP60X до ПК та встановивши потрібний софт (наприклад, Audacity). На завершення слід зазначити, що кінцева якість звуку істотно залежатиме від підключеного до програвача підсилювача або акустики, а також від наявності зовнішнього фонокоректора, подальше придбання якого цілком виправдане.

AT LP60X USB GM – збалансоване рішення для подолання чергового етапу меломанського становлення, яке не потребує невиправданих витрат та тривалого вивчення нюансів кооперації з програвачами вінілу.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica AT-LP60X USB GM

93% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено