Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 9938
  • Навушники Audio-Technica ATH-M60X

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • Надійна конструкція
    Вибір професіоналів
Особливості
  • Надійна конструкція корпусу та чаш, що однозначно подовжить термін служби виробу. Навушникі готові до інтенсивної експлуатації

  • Професіонали обирають надійні та якісні продукти, що не підведуть їх у самий невдалий момент, і в той же час, обладають високою якістю запису чи відтворення звуку

Опис

Накладні навушники закритого типу.

Стара добра динаміка. Тобто принцип побудови конструкції та склад компонентів – як і 100 років тому, якщо не сто, то 50 років точно. Японська компанія "Аудіо-Техніка" була створена в 1962 році. Щоправда, навушниками почала займатися 1974-го, але це теж чимало. Те, що сьогодні покупець із так званого побутового сегменту може собі дозволити (і із задоволенням дозволяє!) обзавестися девайсами, популярними у професіоналів – велике диво вдосконалення технології та оптимізації виробництва.

Без будь-яких добавок «Pro» відомо, що і звукореж у студії, і радіоведучий (а тепер ще й подкастомейкер) заради володіння навушниками Audio-Technica ATH-M60X готові пожертвувати яким-небудь органом (але не вухами!). Адже від того, що вони чують чи не чують, залежить якість кінцевого аудіовідеопродукту, а отже, успішність та затребуваність фахівця.

Любителі, що підхопили аудіофілію, теж не проти чесного, неприкрашеного звуку. Звуку, де збереглися тонкі нюанси, над якою добою корпіли музиканти та персонал студії.

Творці ATH-M60X чудово розуміють лонгтаймовий характер роботи професійних звукачів: звідси і низький профіль чашки навушника (попри форм-фактор on-ear звукоізоляція чашки – на висоті). Як наслідок габаритів, що скрадуються, - потрапляння в рекордну вагу 200 р.

Можливість працювати на бігу, з портативом (38-омний імпеданс M60X це дозволяє). Здатність протистояти навантаженням (до 1,6 Вт).

Шоу прекрасного, чистого та точного звуку робить 45-міліметровий драйвер виробництва «Аудіо-Техніки». Це випромінювач також використовується в інших моделях та пройшов перевірку часом. Інженери компанії довели до досконалості процес підбору пари драйверів та їх налаштування.

Щодо конструкції навушників, то розробники не поскупилися поставити метал у місцях найвищих механічних навантажень. Тому міцність і надійність M60X не викликає сумнівів, а термін їхнього відправлення «на пенсію» регулюється лише появою модернізованих моделей.

Про дизайн Audio-Technica ATH-M60X коротко – лаконічно та гранично функціонально.

Пінні амбушюри і м'яка накладка дуги узголів'я, що забезпечують подушечний комфорт, хоч би скільки тривала запис, зйомка, прослуховування музики. А щоб замінити педи та накладку, потрібні лічені хвилини.

До навушників Audio-Technica ATH-M60X додається (в захисному чохлі) потрійний набір знімних кабелів на всі випадки життя: короткий (1,2 м) для мобільного застосування, довгий 3-метровий для диванного релаксу під музику, та пружинка, що адаптується до ситуації. » 1,2 м - «у спокої», 3 м - при максимальному розтягуванні.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATH-M60X

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено