Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 12401
  • Мікрофон Audio-Technica ATR3350x

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • Можна послухати наживо в Києві

Audio-Technica ATR3350x – недорогий петличний мікрофон, який, незважаючи на свою вартість, порадує покупця поєднанням високої якості запису, належної збірки та зручності експлуатації. Оснащений зручною клавішею увімкнення/вимкнення. Корпус мікрофона, поруч із корпусом відсіку живлення, виконаний з міцного матового пластику, пофарбованого в нейтральний відтінок. Варто зазначити, що мікрофон має малі габарити, завдяки яким він, будучи зафіксованим на одязі, практично не відчувається. На завершення розділу слід згадати про застосовуваний 6-метровий кабель, “одягнений” у м'яку силіконову ізоляцію; використовуваний конектор - прямий 3,5 мм.

Audio-Technica ATR3350x оснащений чутливим конденсаторним капсулем, що працює у всеспрямованому (omnidirectional) режимі захоплення звуку. Примітно, що запис здійснюється у форматі dual mono, що більш переважно для постобробки записаного матеріалу. До речі, сам мікрофон працює від годинникової батареї LR44, яка передбачена заводською комплектацією.

Крім головної складової, у невеликій картонній упаковці покупець виявить поролоновий поп-фільтр, пластикову кліпсу для зручної фіксації девайсу на комірі або шлейці, а також згадану раніше батарейку типу LR44.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATR3350x

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено