Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14014
 • Мікрофонна радіосистема Audio-Technica ATW-11DE3

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Audio-Technica ATW-11DE3 бездротова система UHF початкового рівня. Завдяки частотному плану 2 x 4 канали для підвищеної гнучкості, міцному, але стильному якості збірки і простому призначеному для користувача інтерфейсу AT-One готовий стати вашим ідеальним супутником в бездротової мережі.

AT-One розроблений з урахуванням простоти і легкості використання. Оснащений практичним футляром для перенесення, комплектом для монтажу в стійку і знімними антенами, AT-One являє собою ідеальний баланс ціни і продуктивності, що ідеально підходить для тих, хто шукає точну і надійну роботу за ціною початкового рівня. Частотний план AT-One розділений на дві групи з 4 доступними каналами в кожній групі, розділеної на загальноєвропейський безліцензійний частотний діапазон і двобічний інтервал LTE. Користувачі можуть вибрати до 4 каналів в одній групі.

Доступний в трьох конфігураціях, AT-One можна придбати з поясним передавачем або ручним передавачем. ATW-11 оснащений міцним поясним передавачем непомітною конструкції, що забезпечує вихідну потужність ВЧ 10 мВт, демпфирующим перемикачем і терміном служби батареї 10 годин.

 • Створена для швидкого і легкого використання
 • Ідеальний баланс між ціною і продуктивністю, AT-One ідеально підходить для тих, хто шукає надійні результати за невисокою ціною.
 • Частотний план AT-One розділений на дві групи по 4 каналу в кожній групі, один в діапазоні дозволених європейських частот, а інший в дуплексному проміжку.
 • Користувачі можуть вибрати до 4 каналів в групі
 • Система ATW-11 оснащена непомітним і міцним кишеньковим передавачем.
 • Потужність передачі РЧ 10 мВт
 • Поясний передавач має 4-контактний роз'єм HRS, який можна підключити до всіх бездротовим мікрофонів Audio-Technica.
 • До 10 годин автономної роботи від 2 батарейок AA 1,5 В
 • індикатор RF
 • Міцна конструкція з високоякісних компонентів
 • Поставляється в транспортному кейсі з комплектом для монтажу в стійку і знімними антенами. 

2 x 4 канали

Частотний план AT-One розділений на дві групи, кожна з яких має 4 доступних каналу, одна в діапазоні дозволених європейських частот, а інша в дуплексному інтервалі. Користувачі можуть вибрати до 4 каналів в групі.

Індикатор RF

Дисплей на приймачі в половину стійки чітко показує рівні RF і AF.

12В потужність

Приймач ATW-R1 видає напругу 12 В / 100 мА для живлення підсилювальної антени ATW-B80, активних разветвителей, антенного суматора або будь-якого іншого активного компонента.

Постачається в футлярі

AT-One поставляється з приймачем ATW-R1, кишеньковим передавачем ATW-T1, знімними антенами, комплектом для монтажу в стійку і джерелом живлення - все в жорсткому футлярі для перенесення.

Простота у використанні

AT-One був розроблений для швидкого і легкого використання. Просто відкрийте футляр для перенесення, підключіть, і ваша бездротова система УВЧ відразу ж готова до роботи.

HRS роз'єм

Натільний передавач ATW-T1 (входить в комплект) оснащений 4-контактним роз'ємом HRS, тому ви можете підключити будь-якої бездротової мікрофон Audio-Technica в міру необхідності.

Знімні антени

Антени бездротової системи AT-One знімні, що в якості альтернативи дозволяє віддалене управління через один кабель BNC.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATW-11DE3

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено