Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 7649
  • Мікрофонна радіосистема Audio-Technica ATW-1702

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Audio-Technica ATW-1702 - високочастотна цифрова мікрофонна радіосистема. Радіосистема включає в себе переносний односпрямований динамічний мікрофон / передавач ATW-T1002 і накамерний приймач ATW-R1700.

Цифрова мікрофонна радіосистема Audio-Technica ATW-1702 спеціально розроблена для роботи з відеокамерами, цифровими дзеркальними, без дзеркальними і іншими видами камер через з'єднання «холодний» або «гарячий» башмак. ATW-1702 забезпечує природний і чистий звук, а також абсолютну надійність роботи. Установка, настройка і використання радіосистеми максимально прості і зручні. Для додаткової зручності експлуатації приймач і передавач системи мають компактний і сучасний LCD дисплей.

Накамерний приймач ATW-R1700 - легкий і дуже компактний. Він оснащений незалежним виходом на навушники і на вибір балансним або небалансним аудіовиходом на роз'ємах 3,5 мм. Живиться приймач від Li-Ion акумуляторної батареї і має індикатор заряду батареї.

Особливості:

  • Кількість каналів: 8;
  • Частотна характеристика: 20 Гц - 20 кГц;
  • Частотний діапазон: 2.4 MHz;
  • Три параметра рознесення сигналу (частота, час, простір);
  • Автоматичний вибір частоти;
  • Балансний XLR, небалансний вихід 1/4 типу «джек».
Характеристики

Відгуки Audio-Technica ATW-1702

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено