Каталог товарів
Код 8508
  • Мікрофон Audio-Technica PRO92cW-TH

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

У Audio-technica PRO92cW-TH використовується дуже невеликий конденсаторний капсуль, що готує цей мікрофон обов'язковим у тих випадках, коли необхідно щоб мікрофон залишався максимально непримітним. Ще провідними рисами головного мікрофону PRO92CW від Audio-technica є ергономічний дизайн і надійність, що дозволяють застосувати мікрофон протягом тривалого часу без появи будь-якого дискомфорту. Завдяки достовірному кріпленню мікрофон залишається зафіксованим навіть при інтенсивному переміщенні.

Pro92CW, як і всі мікрофони від фірми Audio-technica, володіє чудовими технічними рисами та чудовою звукопередачею. Якість Pro92CW повністю відповідає всім стандартам компанії Audio-technica, які підтримуються вже протягом 45 років і гідно цінуються серед користувачів. PRO92Cw кріпиться за допомогою вушної петлі, більшої по діаметру ніж, у АТ892. Мікрофон можна зміцнювати на будь-якому вусі. PRO92CW оснащений 55 см CW кабелем, знімною обороною від задування, та затиском для одягу.

Характеристики

Відгуки Мікрофон Audio-Technica PRO92cW-TH

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено