Каталог товарів
Код 14445
 • Акустика AudioEngine A2+ Hi-gloss White

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Опис

 

 

Audioengine A2+ це новий стандарт комп'ютерного звучання. Нові невеликі, але високопродуктивні динаміки - ідеальні для вашого комп'ютера. Динаміки A2 + були спроектовані і виготовлені вручну з метою перевершити очікування як вартості, так і продуктивності.

Наступник Audioengine 5+

Audioengine A2+ складають приблизно одну третину від розмірів флагманських динаміків Audioengine 5+, і відмінно підходять для робочого столу або невеликого приміщення. Використано такі ж твітери, що і в Audioengine 5+, в парі з компактними кевларовими вуферами, високопродуктивними підсилювачами і якісними роз'ємами. Вся ця інженерія упакована в дерев'яний корпус ручної роботи, що представляє собою високоякісну настільну акустичну систему.

Ефективність і універсальність

A2 + були розроблені з метою встановлення на робочому столі, але їх чудова звукова сцена і візуалізація роблять їх ідеальним кандидатом для кімнатної акустичної системи. Добре підходять для програвання музики, фільмів та ігор, A2 + відмінно звучать з сабвуфером і без нього. Використовуючи аналогічний аналоговий дизайн Audioengine 5+, підсилювачі A2 + вбудовані в лівий динамік. Також, є режим очікування для економії енергії.

Просте підключення

A2 + оснащений аналоговими підсилювачами, які вбудовані в лівий динамік, де правий є пасивним. Досить просто підключити лівий динамік до мережі і під'єднати до нього правий динамік. Роз'єм RCA і USB-вхід дозволяють підключитися до комп'ютера, телефону і планшета. Для установки немає необхідності в додатковому програмному забезпеченні, A2 + сумісні з будь-яким комп'ютером і музичним програвачем. Нові динаміки також мають змінний RCA вихід для підключення сабвуфера, вдосконалені роз'єми, поліпшені кабелі і джерело живлення.

Кастомниє аудіо компоненти

Компанія Audioengine розробляє і виробляє власні твітери, вуфери і багато інших важливих компоненти. Іншими словами, це не стокові колонки з готовими деталями, а з нуля спроектоване пристрій за власними специфікаціям. Ті деталі, які не виробляються на заводах компанії, були впроваджені відповідно до кастомними специфікаціями (наприклад, тороїдальні трансформатори, магніти та джгути проводів). Корпус, динаміки, конструкції басових портів, підсилювачі і кросовери ретельно налаштовуються для кожної моделі Audioengine. Це, в свою чергу, забезпечує набагато більш ефективну акустичну систему з набагато меншим споживанням енергії, ніж традиційні AV-приймачі і пасивні динаміки.

Динаміки

Audioengine використовує аудіофільние, феро-рідинні охолоджені, тонкоплівкові твітери з неодимовими магнітами. Шовкові твітери добре витримують високу потужність, а крайової дизайн забезпечує дуже плавний відгук. Низькочастотні динаміки являють собою тканинний кевларовий арамідна композитний матеріал з гумовим покриттям. Матеріал і конструкція динаміків дуже міцні, тому грати не потрібні.

Підсилювач

Підсилювачі в акустичних системах Audioengine розташовані в лівому динаміці і мають консерватівний аналоговий дизайн. Всі компоненти налаштовані для кожної моделі, що забезпечує набагато більш ефективну систему, що вимагає менших витрат енергії, ніж пасивні динаміки і окремі підсилювачі. Для максимального захисту від механічних ударів, монтуються друковані плати для блоків живлення і підсилювача.

Трансформатори

Силові трансформатори є великим внеском в загальне звучання аудіосистеми, особливо нижніх частот. Audioengine використовує безщіткові тороїдальні трансформатори, які мають більш сильне магнітне поле, які забезпечують більш низький рівень шуму. Вони легше стандартних, дешевих трансформаторів EI, а також виділяють менше тепла.

Екранування

Обидва драйвера безпосередньо екрановані і дозволяють розміщувати динаміки в декількох дюймах від відеомонітора. Таке екранування, також, забезпечує захист жорстких дисків цифрових музичних плеєрів.

Корпус

Щоб звести до мінімуму небажані резонанси і спотворення, корпус Audioengine мають товсті MDF-стінки з внутрішньої фіксацією. Важкий внутрішній звуковбирний матеріал використовується для зменшення небажаних звукових відображень всередині колонки. Дерев'яний корпус має округлі краї, які відмінно виглядають і зменшують високочастотні дифракційні ефекти на передніх перегородках. Кожен динамік містить налаштовані слоти переднього порту. Обидва динаміка налаштовуються і тестуються разом.

Audioengine A2 + встановлює новий рівень якості звучання і естетики мультимедійних динаміків і скорочує розрив між комп'ютерними динаміками і домашнім аудіо.

Характеристики:

 • Тип: активна мультимедійна настільна акустична система 2.0
 • Підсилювач: здвоєний, класу AB
 • Максимальна пікова потужність 60 Вт (пік 15 Вт RMS / 30 Вт на канал)
 • Випромінювачі: 2.75 "кевларові вуфери; 3/4 "шовкові твітери
 • Входи: TRS 3.5 мм AUX; RCA; USB
 • Виходи: лінійний вихід RCA
 • SNR:> 95 дБ (A-weighted)
 • THD + N: <0,05% при всіх настройках харчування
 • Перехідне загасання: -50 дБ
 • Частотна характеристика: 65 Гц-22 кГц ± 2,0 дБ
 • Вхідний опір: 10K Ом несиметричний
 • ЦАП: Texas Instruments Burr Brown PCM2704C
 • Підтримка PCM 16 біт / 48 кГц
 • Розміри: 100 х 150 х 130 мм
 • Вага лівого динаміка: 1.6 кг
 • Вага правого динаміка: 1.4 кг
 • Матеріал і структура: 6.35 мм корпус MDF з дерев'яним шпоном; 3/4 "шовкові твітери з неодимовими магнітами; 2.75 '' кевларові вуфери з передовими звуковими котушками
Характеристики

Відгуки Акустика AudioEngine A2+ Hi-gloss White

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено