Каталог товарів
Код 14456
 • Акустика AudioEngine HD3 Hi-gloss White (Пара)

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 •  
   
   
Опис

Насолоджуйтесь звуком практично з будь-якого джерела з цією парою акустичних систем Audioengine HD3 Bluetooth. Вони оснащені Bluetooth з aptX HD для бездротового підключення, стерео RCA і 3,5 мм входами для традиційних провідних пристроїв, а також входом micro-USB для виділеного входу з вашого комп'ютера. HD3 має двосторонню конструкцію з двома вбудованими підсилювачами потужністю 15 Вт на канал. Кожна колонка оснащена 2,75-дюймовим НЧ-динаміком з кевлара і 0,75-дюймовим ВЧ-динаміком з шовковим куполом.

Підключення

Підключайтеся до HD3 будь-яким зручним вам способом: бездротовим або провідним, цифровим або аналоговим. Транслюйте свою музичну бібліотеку, TIDAL, Spotify, Pandora, YouTube і то що на HD3 практично з будь-якої точки вашого будинку (в межах 30 м) без переривань. Налаштування бездротової мережі дуже проста і займає всього близько хвилини. А якщо ви використовуєте HD3 на своєму робочому столі, підключіть його за допомогою кабелю USB. Вхід USB йде в обхід вбудованого на вашому комп'ютері роз'єму для навушників, забезпечуючи більш комфортне прослуховування. Якщо вам не подобаються USB або бездротовий зв'язок, ви все одно можете використовувати для підключення будь який стерео RCA або 3,5 мм аудіо кабель.

Можливість розширення

HD3 розширюється, тому, якщо ви хочете більш глибокі баси, просто підключіть сабвуфер.

Підключіть навушники

HD3 має спеціальний вихід для навушників на передній панелі, так що ви можете слухати музику, не розбудивши сусідів. Підсилювач для навушників забезпечує якісний звук навіть в самих вимогливих навушниках.

Ретро-передовий дизайн

HD3 відрізняється алюмінієвими вставками і знімними магнітними гратами, які гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

Вбудовані підсилювачі

Вбудовані підсилювачі потужності економлять місце і позбавляють від необхідності підключати HD3 до стереоресіверу або зовнішнього підсилювача потужності. Просто підключіть лівий динамік до розетки і за допомогою кабелю, що додається, підключіть від лівого до правого динаміка. Всі внутрішні компоненти HD3 спроектовані і налаштовані разом для отримання більш однорідного звуку, ніж традиційні окремі динаміки і підсилювач.

Інтегрований дизайн

Корпуси динаміків, драйвери, басовий порт, підсилювачі і пасивні кросовери налаштовані разом спеціально для HD3. Це зроблено для створення більш ефективної системи, яка вимагає менше енергії, ніж пасивні динаміки і окремий інтегрований підсилювач або аналогічні аудіо / відео компоненти.

Вбудований B1 і D1

Функції Bluetooth-приймача Audioengine B1 aptX HD і 24-бітного ЦАП D1 об'єднані в HD3, щоб зробити його повноцінною цифровою аудіосистемою.

Bluetooth і aptX HD

HD3 розроблений для простого підключення до будь-якого з ваших пристроїв з Bluetooth, але для поліпшення якості звуку використовуйте пристрій, що підтримує Bluetooth aptX HD. Для пристроїв Apple, у яких немає aptX HD, таких як iPad або iPhone, Apple зазвичай використовує кодек AAC. Це теж добре звучить, і ви отримаєте додаткову перевагу від 24-бітного ЦАП з підвищувальної дискретизацией.

Розширений бездротової діапазон

Завдяки схемі управління сигналом і налаштування антени HD3 пропонує рішення, яке має в три рази більший діапазон, ніж стандартний Bluetooth, для використання в декількох приміщеннях без погіршення якості звуку.

24-бітний ЦАП

У приймальнику HD3 Bluetooth і USB-входів використовується ЦАП PCM 5102, який забезпечує низький рівень шуму і високу точність відтворення. PCM 5102 використовується в якості ЦАП з підвищувальної дискретизацией і доводить все бітові глибини до 24 біт, забезпечуючи більш високе відношення сигнал / шум і більш низький рівень шуму. У зв'язку з високими характеристиками відносини сигнал / шум PCM 5102, підвищує дискретизацией цифрового сигналу до 24 біт, а також додатковою перевагою вбудованого перетворення і фільтрації джерела живлення з потрійним резервуванням - реалізація Bluetooth в HD3 має низьку характеристики шуму і низьки спотворення з помітним поліпшенням у порівняно з іншими пристроями Bluetooth.

Підсилювач для навушників HD3

HD3 містить підсилювач для навушників на базі малошумлящего операційного підсилювача OPA2134. Цей підсилювач призначений для забезпечення високоякісного звуку з низьким опором і виведення 2 В, який може працювати з широким спектром навушників.

Конструкція підсилювача

Підсилювачі в HD3 розташовані в лівому динаміці і мають аналогову моноблочну конструкцію класу A / B. Це більш традиційна конфігурація динаміка / підсилювача, яка призначена для забезпечення якісного звуку і більшої гнучкості. Всі друковані плати силової частини і секції підсилювача встановлені вертикально для підвищення механічної захисту від ударів.

Конструкції драйверів

У HD3 використовуються твітери з шовковими куполами з феромагнітним охолодженням і неодимовими магнітами. Шовкові твітери розраховані на високу потужність, а конструкція з упором на кромку забезпечує плавний відгук. Низькочастотні динаміки виготовлені з кевларового склоарамідного композиту з гумовим підвісом. Кевлар розроблений для забезпечення міцності, тому НЧ-динамік може зберігати свою форму при роботі на високих рівнях.

Магнітне екранування

Драйвери динаміків в HD3 мають пряме магнітне екранування.

Додаткові можливості

 • RCA і аудіовходи 3,5 мм для зручного підключення до різних джерел звуку, включаючи програвач вінілу або телевізор.
 • USB-вхід для підключення до комп'ютера з 24-бітовим ЦАП з підвищувальної дискретизацией
 • Корпус з МДФ товщиною 20 мм з дерев'яним шпоном
Характеристики

Відгуки Акустика AudioEngine HD3 Hi-gloss White (Пара)

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено