Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14460
 • Активна акустика AudioEngine HD6 Hi-gloss White (Пара)

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 •  
   
   
Опис

Акустична система Bluetooth Audioengine HD6, призначена для підключення практично до будь-якого пристрою, має аналоговий стереовход RCA, оптичний аудіовхід і 3,5 мм вхід; можливість підключення по Bluetooth з aptX HD забезпечує бездротове з'єднання з сумісними пристроями. Складається з 5,5-дюймового низькочастотного динаміка і 1-дюймового високочастотного динаміка і вихідної потужності до 50 Вт на канал RMS або 75 Вт на канал в піковому режимі. Для вашої зручності всі підключення здійснюються через лівий динамік з активним живленням, який підключається до пасивного правого динаміка за допомогою кабелю. У комплект входять аудіокабель 3,5 мм, аудіокабель RCA, знімні магнітні решітки і ІК-пульт.

Ефективний інтегрований дизайн

Корпуси динаміків, драйвери, басовий порт, підсилювачі і пасивні кросовери налаштовані разом для HD6. Це, в свою чергу, допомагає створити більш ефективну систему, яка вимагає менше енергії, ніж пасивні динаміки і окремий інтегрований підсилювач або аналогічні аудіо / відео компоненти. Audioengine вбудовує все це в корпус лівого динаміка, щоб спростити підключення вашого смартфона, планшета, комп'ютера, дисплея, мережевого плеєра або будь-якого іншого аудіопристрою.

Вбудований B1 і D1

Audioengine запозичив функції Bluetooth-приймача B1 aptX HD і 24-бітного ЦАП D1 і об'єднав деякі з цих схем всередині HD6.

Аудіо через Bluetooth

Bluetooth, вбудований в активні динаміки HD6, підтримує кодування aptX HD, яке представляє собою аудіокодек Bluetooth, призначений для забезпечення поліпшеної якості звуку. І навіть якщо на вашому телефоні або планшеті немає aptX HD, рішення HD6 Bluetooth назад сумісно з кодеками SBC і AAC, тому ви можете передавати музику по бездротовій мережі з будь-якого пристрою з підтримкою Bluetooth.

Розширений діапазон Bluetooth

HD6 пропонує рішення Bluetooth, яке має діапазон до 30 м для використання в декількох кімнатах, практично без погіршення якості звуку.

4-бітний ЦАП

У приймальнику HD6 Bluetooth і оптичному вході використовується ЦАП AKM AK4396A, який забезпечує низький рівень шуму і високу точність відтворення. Оптичний вхід налаштовує ЦАП як 24-бітний ЦАП з ідеальним бітом, який спочатку обробляє частоти дискретизації до 192 кГц. Для Bluetooth AK4396A використовується в якості ЦАП з підвищувальної дискретизацией і доводить все бітові глибини до 24 біт, забезпечуючи більш високе відношення сигнал / шум і більш низький рівень шуму. Завдяки цим характеристикам, а також додаткової перевазі вбудованого перетворення і фільтрації джерела живлення з потрійним резервуванням, реалізація Bluetooth HD6 спроектована так, щоб забезпечити вражаюче низькі шумові і низькі показники спотворень.

Конструкція аналогового підсилювача

Підсилювачі в HD6 розташовані в лівому динаміці і мають аналогову моноблочну конструкцію класу A / B. Це призначено для забезпечення високоякісного звуку і більшої гнучкості, а всі друковані плати для секцій харчування і зовнішній підсилювач встановлені вертикально для додаткового захисту від механічних ударів.

Конструкції драйверів

У Audioengine використовуються твітери з шовковими куполами з феромагнітним охолодженням і неодимовими магнітами. Шовкові твітери спроектовані таким чином, щоб добре витримувати високу потужність, а конструкція з упором на кромку допомагає забезпечити плавний відгук. Низькочастотні динаміки виготовлені з кевларового стекловолоконного композитного матеріалу з гумовим підвісом. Міцність кевлара дозволяє низькочастотному динаміку зберігає свою форму при роботі на високих рівнях. Низькочастотні динаміки HD6 укладені в литі алюмінієві рами, які забезпечують високу жорсткість і підвищений розсіювання тепла.

Силові трансформатори

Audioengine використовує тороїдальні трансформатори із беззазорним сердечником, які мають більш сильне магнітне поле, що знижує рівень шуму. Вони легше стандартних трансформаторів EI, а також виділяють менше тепла.

Додаткові можливості

 • Подвійні аудіовходи і повнодіапазонний регульований вихід
 • Оптичні входи, входи RCA і 3,5 мм дозволяють легко підключати різні джерела, включаючи програвач вінілу або телевізор.
 • Різьбові вставки для кріплення колонок до стійок
 • Пасивні кросовери
 • Алюмінієвий пульт дистанційного керування
Характеристики

Відгуки AudioEngine HD6 Hi-gloss White (Пара)

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено