Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13800
Опис

Aune S8 - це ЦАП, повний інновацій. Багаторічний досвід проектування аудіосистем, від управління живленням до настройки, дозволяє досягти ідеального результату. Більш того, додавання ФАПЧ з низьким рівнем фазових шумів, розробленої Titans Audio Lab, виводить S8 на ще більш високий рівень.

Більше, ніж ES9038PRO

S8 використовує успішний і перевірений часом ES9038PRO, який заснований на HyperStream 2. У порівнянні з ES9018S останнього покоління, він має величезні поліпшення. Більш гнучкі конфігурації дозволяють виробникам, у яких є технології, досягати кращих результатів за рахунок оптимізації поєднання інтер'єру та екстер'єру, і Aune S8 є одним з таких дизайнів. Накопичення технологій призводить до високої продуктивності S8.

Задоволення від прослуховування без ASRC

Завдяки технології цифрової обробки Titans Audio Lab, S8 може повністю обійти ASRC в мікросхемі ЦАП і уявити музику більш реалістично. Автентичне відтворення, засноване на фемтосекундних генераторах: S8 прийняв тестовий стандарт AABT (Aune Audio Band Test), який проходить AES-12id-2006 (r2017). Стандарт nStict забезпечує природне і музичне звучання.

Автентичні фемтосекундні генератори

USB зазвичай грає дуже незначну роль в традиційних ЦАП. Замість цього S8 спеціально поліпшив дизайн USB-з'єднання: він прийняв рішення, засноване на комбінації XMOS і FPGA, в якому XMOS виконує аналіз даних USB, а FPGA виконує синтез звукової інформації. Крім того, спеціальний драйвер Thesycon дозволяє S8 підтримувати музичні файли до 32-бітного формату 768k і DSD512. Завдяки двом автентичним високопродуктивним фемтосекундним генераторам, на цей раз USB-з'єднання також стало причиною, по якій ви захочете купити ЦАП, такий як новий Aune S8.

Вимірювання показують правду

J-Test - один з визнаних стандартів тестування ЦАП. Вимірювання джиттера S8, рівного 44,1 кОм, свідчить про високий рівень технічних можливостей.

Професійний тюнинг завдяки 15-річному досвіду

Всі зусилля спрямовані на звук. У всіх дослідженнях і розробках S8 на розробку обладнання йде всього 30% від загальної кількості годин. Замість цього більша частина часу була витрачена на точну настройку та налагодження всіляких деталей, які впливають на якість звуку. За 15 років ми випустили багато класичних і успішних продуктів. З досвіду ми знаємо, який звук потрібен клієнтам. Коли S8 почне грати, ви теж це дізнаєтеся, і це саме те, що ви шукаєте.

Характеристики

Відгуки Aune S8 Black

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено