Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 15179
  • Саундбар Bang & Olufsen Beosound Stage, Gold Tone/Golden 2

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
  •  
     
     
     
Опис

Beosound Stage 2- звукова панель Bang & Olufsen преміального дизайну з приголомшливим звучанням. У ній поєднуються новітні аудіотехнології і бездоганний дизайн. Вона досить потужна, що вам не знадобиться додатковий сабвуфер.

Ідеальний звук. Бездоганна форма

Саундбар Beosound Stage забезпечує якість звуку Bang & Olufsen. Ви можете встановити його в вітальні, оскільки Beosound Stage працює з будь-яким телевізором, що підтримує HDMI ARC. Завдяки чотирьох динаміків низьких частот в системі з одинадцяти динаміків, додатковий сабвуфер вам не буде потрібно.

Дизайн

Ексклюзивні і функціональні матеріали поєднують скандинавську простоту з сучасними аудіо технологіями. Безперервна тонка рамка з алюмінію оточує тканинну передню панель колонки.

Мультірум. Для ТВ і музики

Beosound Stage працює як автономна музична система при вимкненому телевізорі. Інтегровані технології потокового відтворення аудіо - вбудована технологія Chromecast, Apple AirPlay 2 і потокова передача по Bluetooth забезпечують Beosound Stage повну функціональність Multiroom для прослуховування прекрасної музики в кожній кімнаті Вашого будинку.

Заповнює кімнату звуком

Beosound Stage - триканальна акустична система з чудовим центральним каналом для оптимізованого відтворення мови. Враження від перегляду стають ще більш досконалими завдяки функції Dolby Atmos, при якій звук рухається навколо слухача в тривимірному просторі. У Beosound Stage встановлені одинадцять динаміків, кожен з яких управляється власним підсилювачем, і в результаті виходить трьохканальний, повністю активну звукове рішення на основі цифрової обробки сигналу, що забезпечує неймовірно глибоке і насичене відтворення.

Легко налаштувати

Для основної настройки відтворення телевізійного звуку через Beosound Stage потрібно тільки підключити HDMI-кабель до Beosound Stage і роз'єму HDMI ARC на телевізорі. Потім необхідно вибрати в меню телевізора відповідний вихід.

Управління на пристрої

Кнопки на корпусі саундбара інтегровані в рамковий дизайн. Практично не помітні видали, вони ергономічні, ними дуже зручно користуватися, якщо ви перебуваєте поруч.

Характеристики

Відгуки Bang & Olufsen Beosound Stage, Gold Tone/Golden 2

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено