Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 11815
 • Навушники Beyerdynamic Amiron Wireless Copper

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
 • Звук налаштовується
  Фірмовий застосунок
  Алюмінієвий корпус
  aptX кодек
 •  
   
Тест мікрофона New

Ми підготували для Вас тест мікрофона пристрою. Це точно допоможе Вам зробити правильний вибір.

В приміщенні

Тест мікрофону в приміщенні

На вулиці

Тест мікрофону на вулиці

Особливості
 • Ви маєте можливість настроїти звук під свої вподобання

 • Фірмовий застосунок для більшого комфорту та максимального розкриття можливостей навушників

 • Алюмінієвий корпус це зручно, стильно та надійно

 • aptX кодек дозволяє передавати аудіосигнал в якості 16 біт/44.1 кГц при рівні комперсії 4:1 та швидкості передачі данних 352 кбіт/с

Опис

Beyerdynamic Amiron Wireless

Повнорозмірні динамічні Bluetooth-навушники закритого типу від компанії Beyerdynamic (Німеччина). Людина, яка обрала цю модель, керуючись суб'єктивним критерієм «качає - не качає», має можливість підлаштувати навушники під себе - Make It Yours (скорочено - MIY).

MIY - це назва програми для смартфонів та планшетів. ПО від Beyerdynamic коригує установки звуку відповідно до персонального профілю слуха власника. Вхідними даними для MIY служать вік людини і результати проходження аудіотеста. Останній є інструментом Mimi-технології. Наукова методика, заснована на вимірі реакції людини на звуки різної частоти з наступною побудовою карти тональних пріоритетів конкретної пари вух.

В результаті навушники, налаштовані під смаки середньостатистичного слухача, стають індивідуальної парою, яка добре «знає», що потрібно саме вашим вухам. І ви зможете вичавити максимум з чудового динамічного випромінювача з потужною магнітною системою Tesla.

Бездротові «Амірони» розраховані на мобільне використання: їх повний електричний опір 32 Ома, а час автономної роботи - 30 годин. Завдяки протоколу Bluetooth 4.2 з підтримкою кодека aptX версії HD, ви будете чути рівно стільки ж, скільки і вдома, сидячи на дивані, прив'язаним до джерела звуку за допомогою дроту.

Портативне джерело потужністю від 200 мВт, яке в номіналі «тисне» 100 дБ, здатне повністю розкрити Amiron Wireless. Володіючи діапазоном божевільної ширини (від 5 до 40 тисяч герц), вони можуть дуже багато. А головне - представити звук в його первозданній красі, максимально натурально і жваво. До речі, «жвавості», а вірніше, швидкості у цих навушників величезний запас – «Амірони» відіграють енергійні жанри без найменшого натяку на гальмування.

На всіх ділянках діапазону видача Wireless «Аміронів» відповідатиме програмі «Рівно стільки, скільки потрібно». У області домінування басу присутній і «жир», і рвучкий удар, в «серединці» - западає в душу «саме воно», в верхньому регістрі - колючі «мурашки» по шкірі.

Візуально великі 380-грамові навушники, укладуть вашу голову в настільки ніжні обійми, що ви перестанете відчувати їх вагу. Як і трохи «заблукаєте» в просторі, адже вас поглине таємничий Всесвіт зі звуків, зітканий за законами гармонії.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Amiron Wireless Copper

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено