Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 8962
 • Навушники Beyerdynamic Aventho Wireless Brown

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Звук налаштовується
  Фірмовий застосунок
 •  
   
Тест мікрофона New

Ми підготували для Вас тест мікрофона пристрою. Це точно допоможе Вам зробити правильний вибір.

В приміщенні

Тест мікрофону в приміщенні

На вулиці

Тест мікрофону на вулиці

Особливості
 • Ви маєте можливість настроїти звук під свої вподобання

 • Фірмовий застосунок для більшого комфорту та максимального розкриття можливостей навушників

Опис

Бездротові навушники закритого типу від компанії Beyerdynamic (Німеччина).

«Авенто» не просто дуже якісні Bluetooth-навушники. Інші девайси вміють (з різним ступенем точності) підлаштовуватися під антропометричні особливості голови слухача. А ось здібностей BeyerDynamic Aventho Wireless Brown вистачає на те, щоб за допомогою додатка протестувати "акустичну сутність" власника, виставити та зберегти в пам'яті EQ-настройки з урахуванням аудіосприйняття конкретної людини.

Як показали дослідження, з віком відбувається зниження гостроти слуху, звужується діапазон "вловимих" звуків, окремі смуги частот викликають дискомфорт, рівні гучності також вимагають коректування. До того ж різні люди чують по-різному, тому і перебирають десятки навушників в пошуках «свого» звуку.

Навушники Beyerdynamic Aventho Wireless поставляються із вже прописаним в електронній пам'яті алгоритмом, який отримав назву Mimi-технологія. В результаті обробки звуку певним (запатентованим) способом досягається головна мета – Make It Yours – навушники звучать чітко і ясно, вони також стають ближче, немов це голос рідної людини. Подібно діоптріям окулярів, технологія не змінює (не спотворює) дійсність, а покращує її сприйняття певної парою вух. Вважайте, що руки якихось дбайливих ельфів з країни ідеального саунду рухають в потрібний момент повзунок еквалайзера та обертають ручку регулятора гучності.

З практичної точки зору, на відміну від володаря звичайних навушників, від власника «Авенто» потрібно зробити два додаткових дії.

По-перше, встановити на смартфон додаток MIY від Beyerdynamic. З особистих даних воно попросить ввести свій рік народження.

По-друге, пройти тест: просто-напросто прослухати звуки різних частотних характеристик.

І це все. На основі отриманих даних девайс пропише ваш індивідуальний профіль. І буде готувати для вас музику з урахуванням особливостей вашого слуху.

Електроніка Aventho не вивчає ваш музичний смак, тому пріоритет вибору альбомів і виконавців, як і раніше, залишається за Вами. Та і з ельфами ми, мабуть, переборщили.

В основі бездоганної роботи Beyerdynamic Aventho Wireless Brown - чиста наука і техніка. Діафрагма, рухаючись в потужній системі магнітів Tesla, продукує звукові коливання в частотному діапазоні від 10 до 40000 Гц. Звукові імпульси «Авенто» отримує без проводів – через інтерфейс Bluetooth (реалізована і опція дротового підключення). Підтримка кодека aptX HD дозволяє якісно (без затримок і спотворень) перекидати повітрям 24-бітний потік цифри частотою до 48 кГц.

Сполучення навушників із джерелом відбувається швидко та легко завдяки технології NFC, підсиленої голосовими підказками. Девайс тримає в пам'яті «контактні дані» 8 бездротових пристроїв.

Після нетривалого тренування ви навчитеся керувати навушниками, віртуозно виконуючи слайди і торкання по сенсорній панелі на правій чашці.

У Bluetooth-режимі повний заряд акумулятора забезпечує приблизно 20 годин відтворення хай-резів. Коли заряд закінчиться, це не означає стоп музиці, адже завжди можна перейти на звичайний 3,5-мм аудіо кабель (передбачений в комплекті). Щоб зарядити навушники Aventho, потрібно знайти їм 5 вольт, іншими словами, роз'єм USB-A і з'єднати його кабелем з гніздом USB-C в нижній частині правої чашки.

Ви, напевно, думаєте, що всі зусилля розробників Aventho пішли на персоналізацію профілю вашого слуху? Звичайно ж ні. Навушники «Авенто» – це добротно скроєна та істинно музична модель.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Aventho Wireless Brown

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено