Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 11474
 • Навушники Beyerdynamic Lagoon ANC Traveller

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
 • Зручні та легкі
  Звук налаштовується
  Фірмовий застосунок
  Активне шумопоглинання
 •  
   
Особливості
 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Ви маєте можливість настроїти звук під свої вподобання

 • Фірмовий застосунок для більшого комфорту та максимального розкриття можливостей навушників

 • Активне шумопоглинання відсікає сторонні шуми, залишаючи Вас наодинці з музикою

Опис

Beyerdynamic Lagoon ANC Traveller відкриває новий світ, у якому ідеально поєднуються звук та технічний прогрес. Просто відкиньтесь на спинку крісла і насолоджуйтесь тишею та спокоєм, або пориньте у музыку, інтригу фільму чи аудіокниги. Унікальність системи активного шумозаглушення ANC полягає в тому, що навіть коли вона вимкнена, музика все одно звучатиме чудово.

Система активного шумозаглушення

Хто не мріє хоча б тимчасово сховатися від навколишнього шуму? Щоб відпочити під звуки улюбленої музики або повністю зосередитися на чомусь важливому. Саме це пропонує цифрова система активного шумозаглушення на базі гібридної технології, яка приводиться в дію за допомогою двоступеневого регулятора та нівелює навколишній шум – без шкоди для якості звуку.

Увага до дітей

Особливості нашого слуху зазнають змін протягом життя. Це як мозаїка, в якій одні фрагменти звукової картини з часом втрачаються, інші тьмяніють. Унікальна система персоналізації звуку MOSAYC на базі технології Mimi Defined™ компенсує ці втрати, забезпечуючи підстройку звучання у відповідності з особливостями вашого слуху.

Відмінне звучання з системою нівелювання шуму ANC

Завдяки використанню Qualcomm® aptX™, aptX™ Low Latency, AAC та інших новітніх аудіокодеків, модель LAGOON ANC забезпечує максимально ефективну передачу сигналу каналом Bluetooth®. Ви можете розраховувати на виключно високу якість звуку, використовуючи будь-який пристрій під управлінням Android або iOS. Навіть при відключеній системі ANC навушники LAGOON ANC будуть звучати чудово.

Поліпшення розбірливості мови

Для максимальної розбірливості мови система LAGOON ANC використовує технологію Qualcomm® cVc™. Доступні вбудовані голосові підказки на німецькій та англійській мовах. Також ніщо не заважає вам подзвонити додому, де б ви не перебували в даний момент.

До 45 годин роботи без підзарядки

На додаток до всього, навушники можуть безперервно працювати 45 годин без використання системи ANC і 24,5 години з використанням ANC. Що ж, це чудові показники.

Система підсвічування

В кожну чашу вбудована підсвітка, яка використовується для індикації стану навушників. Зніміть їх на секунду, щоб за кольором сяйва визначити поточний стан акумулятора, статус Bluetooth®-з'єднання або щоб просто розрізнити лівий та правий канали. Таким чином, ваші навушники не будуть непокоїти оточуючих своїми сяючими або миготливими індикаторами.

Зручність зберігання

Для зручності транспортування навушники LAGOON ANC можна складати, повертаючи амбушюри всередину наголів'я. Помістіть складені навушники в зручний жорсткий футляр, який до них додається, де вони будуть надійно захищені.

Ваш персональний помічник

Сенсорна панель на правій чаші дозволяє управляти системою легким дотиком пальця. Натисніть на пару секунд центральну частину сенсорної панелі Lagoon ANC, щоб активувати голосового помічника (наприклад, Siri® або Google Assistant™) на своєму смартфоні або планшеті.

Високий рівень комфорту

Зручна конструкція LAGOON ANC робить навушники приємними у використанні. М'які амбушюри з високоякісного пінного наповнювача з ефектом пам'яті та покриттям зі штучної шкіри повторюють анатомію вуха, роблячи пристрій надзвичайно комфортним під час носінні. Вони створюють дуже ефективне ущільнення, знижуючи рівень навколишнього шуму навіть при відключеній системі ANC. Завдяки наголів'ю з високоякісної пружинної сталі навушники комфортно сидять на голові – не надто туго, але надійно.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Lagoon ANC Traveller

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено