Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10622
 • Мікрофон Beyerdynamic M 99

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic M 99 – динамічний мікрофон з великою діафрагмою для озвучування інструментів та мовлення в прямому ефірі.

M 99 – це динамічний мікрофон з рухомою звуковою котушкою, який має студійну якість звучання. Завдяки ретельно налаштованій частотній характеристиці цей мікрофон підходить для будь-якої області застосування - від зняття звуку з інструментів до прямого мовлення по радіо і телебаченню.

У мікрофоні M 99 застосована технологія Вeyerdynamic TG-X: поєднанная потужної системи неодимових магнітів та легкої майларової діафрагми, що забезпечує високу вихідну потужність з чудовими перехідними характеристиками. Амплітудно-частотна характеристика M 99 надзвичайно рівна; вона гарантує таку якість звучання, яка раніше досягалася тільки при використанні високоякісних конденсаторних мікрофонів.

Перемикачі в корпусі мікрофона дозволяють вибрати три фіксовані настройки еквалайзера. Перший має дві позиції: лінійна АЧХ та еквалізація, яка налаштовується за допомогою другого перемикача. Другий перемикач має два пресети налаштування:

1. Оптимізований для зняття вокалу та інших джерел звуку з близької відстані (підйом в області середньо- і високочастотного діапазону).

2. Для озвучення НЧ-інструментів, таких як бас-гітара або бас-бочка (підйом в області низько- і високочастотного діапазону).

Гіперкардиоїдна діаграма спрямованості дозволяє уникнути виникнення зворотного зв'язку та забезпечує гарне розділення інструментів. Цей мікрофон може використовуватися з джерелами з дуже високим рівнем звукового тиску без шкоди для якості звучання та практично без спотворень сигналу.

Особливості:

 • Надзвичайно рівна частотна характеристика
 • 2-х позиційний еквалайзер для створення «ефекту присутності» або для виділення бас-бочки
 • Гіперкардиоїдна діаграма спрямованості
 • Еластичний підвіс капсуля
 • Міцна конструкція
 • Частотна характеристика 30 – 18 000 Гц
 • Конектор. 3-контактний роз'єм XLR
 • Вага (без кабеля) 421 г
Характеристики

Відгуки Beyerdynamic M 99

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено