Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10714
  • Навушники Beyerdynamic Xelento Wireless

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Beyerdynamic Xelento Wireless - німецькі аудіофільскі IEM-и, що поставляються в комплекті з адаптером для бездротового з'єднання з аудіоджерелами, оснащеними модулем Bluetooth. Примітно, що самі навушники не відрізняються від базової дротової версії.

Дизайн. В ролі матеріалу виготовлення компактних звукових модулів (чаш) виступив алюміній з 3-х шаровим напиленням, яке захищає корпус від механічних впливів. Варто відзначити завушний спосіб носіння, характерний, як правило, для більшості внутрішньоканальних вкладишів топового сегмента. На окрему увагу заслуговує і комплектний адаптер бездротового зв'язку, який отримав два технічних відсіки, виконані теж із металу. Перший блок містить мікрофон і пульт управління музикою і дзвінками, тоді як всередині другого відсіку поміщений акумулятор, що забезпечує до 8-ми годин безперервного аудіо. До слова, комплект поставки містить і звичний небалансний MMCX-кабель, який знадобиться, наприклад, при прослуховування навушників в парі з Hi-Fi плеєром. Завершує розповідь про технічну частину адаптеру його актуальний модуль Bluetooth, що порадував підтримкою кодеків aptX і AAC.

Звук. Усередині чаш Xelento Wireless трудяться оригінальні динамічні драйвери, оснащені хитромудрою магнітною системою, іменованою в компанії не інакше, як Tesla. Завдяки впровадженню даних випромінювачів, вдалося добитися справді вражаючого звучання, наповненого насиченим інформативним басом; чистими, динамічними і виразними СЧ, а також дзвінкими, детальними і повітряними ВЧ, надихаючими правильним кількістю задля уникнення різкості і нав'язливості загальної звукової подачі. Віртуальна сцена (в свою чергу) заслужила окремих похвал, оскільки виробникові вдалося змусити зазвучати дані IEM-и вже не манер деяких накладних моделей, а саме – об'ємно і різнопланово. Завершує розповідь про музичний потенціал пристрою його належний шумоізоляційний потенціал, досягнутий ресурсом продуманої конструкції корпусів в поєднанні з комплектними амбушюрами від Comply.

Beyerdynamic Xelento Wireless - преміальні аудіофільскі навушники з чудовим звучанням і прецизійною якістю виготовлення. An audible piece of jewelry!  

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic Xelento Wireless

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено