Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 8669
  • Портативна акустика Bose Soundlink Micro Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  •  
     
     
Опис

Портативний Bluetooth-спікер з відмінними показниками пило- та вологозахисту.

У розумінні інженерів Bose «Мікро» означає пластикову коробочку 9,8 на 9,8 см з фронтальної сторони і глибиною 3,5 см, яка вкладається в ваговий норматив 290 г.

Захищеність від зовнішніх подразників описується міжнародним стандартом IPX7. Останній говорить: «Ніякого пилу! Крупного, дрібного, будь-якого!». Також допускається контакт з водою у вигляді повного, але короткочасного і неглибокого (до 1 м) занурення. Тобто поплавати з аквалангом, бентежачи морську фауну гучними звуками Soundlink Micro, Вам навряд чи вдасться. А ось позапланове "купання" апарат дійсно витримає. Якщо при випадковому потраплянні в воду Ви швидко його врятуєте, то і колонка врятує вас від монотонності турпоходу, охоче даруючи компанії мелодії мажорного ладу.

Що характерно, особисте «мажорство» від майбутнього власника не потрібно: ціна на девайс адекватна, а на тлі його переваг взагалі може бути прирівняна до подарункової.

Зробивши такий подарунок собі коханому(ій), Ви не раз себе ж і похвалите за передбачуваність та хороший смак. Якщо ви придбаєте Soundlink Micro як презент для когось, то цей хтось не раз вам віддячить вголос (прямо через вбудований мікрофон пристрою) і подумки. А думки про те, яка же ви прекрасна людина, повинні виникати у адресата кожен раз, коли улюблений Саундлінк Міні подає голос.

Милий тембр йому забезпечує витривалий широкосмуговий динамік, нотки басовитості – здобуток пасивного випромінювача.

Споглядати девайс приємно і оку, будь то чорне, опівнічно-блакитне (Midnight Blue) або яскраво-помаранчеве його втілення.

Отже, «СаундЛінк Мікро» від поважної компанії Bose. Миловидний лаудспікер зі стійким характером. Незважаючи на те, що корпус приладу «в дірочку», Вам не доведеться для збереження вкривати його грудьми або змушувати бубоніти з глибин рюкзака. У затишному місці нехай ховається ніжний – смартфон, плеєр або планшет. З джерелом звуку у спікера незримий, але надійний і стійкий зв'язок в межах зони прийому Bluetooth (A2DP). Пам'ять – на 8 пристроїв, з якими проводилися останні сполучення.

Bose Soundlink Micro пристосований проробляти
свої ла-ла-ла і в сніг, і в спеку, як і належить вірному другові, розділяючи дозвілля та підбадьорюючи свого власника співом світових музичних хітів. На одному заряді батареї колонка здатна витримати 6-годинний похід.

Якщо в поході Ви не єдиний володар Soundlink Micro, влаштуйте вечірку на березі моря, ввімкнувши режим «Party» або «Stereo». Синхронною роботою пари колонок легко управляти за допомогою додатка Bose Connect, за допомогою даного софту можна отримати доступ і до розширеного функціоналу гучномовця.

Характеристики

Відгуки Bose Soundlink Micro Black

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено