Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13365
  • Портативна акустика Bose SoundLink Revolve II Grey

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  •  
     
Опис

Bose SoundLink Revolve II – одна з кращих міні-систем з підтримкою Bluetooth. Вона забезпечує рівномірне звукове покриття на 360 градусів. Встановіть SoundLink Revolve II в центрі кімнати – і кожен слухач, незалежно від розташування в кімнаті, почує чудовий звук Bose. Система, розташована біля стіни, створює потужне звучання за рахунок відбитих хвиль. Чи збираєтеся на прогулянку? Відмінно, можете взяти SoundLink Revolve II з собою!

Вражаюча потужність. дивовижна компактність

Помірні розміри SoundLink Revolve II оманливі. Дійсно, важко повірити, що в такому компактному корпусі зосереджено безліч високотехнологічних рішень. Високоефективний широкосмуговий динамік. Дві оберненоспрямовані пасивні мембрани, завдяки яким глибокі баси поєднуються з мінімальною вібрацією корпусу. І, звичайно, акустичний розсіювач, рівномірно розподіляє звук на 360 градусів. Результат: міні-система, яка поєднує компактні розміри, природне звучання і об’ємний бас.

Співоча під дощем

Якщо Вам не страшні бризки води - чому вони повинні бути страшні мобільному спікеру? Завдяки вологозахищеному корпусу Ви зможете розташовувати SoundLink Revolve II, наприклад, на бортику басейну або поруч з раковиною у ванній кімнаті.

Надійності багато не буває

Ви не завжди буваєте акуратні, але з SoundLink Revolve II абсолютна акуратність і не потрібна. Легкі удари або транспортування в набитій до відмови сумці – еластичні і міцні матеріали дозволяють не хвилюватися через такі дрібниці.

Звук на 360 градусів

Конструкція міні-системи продумана до дрібниць. Зверніть увагу на динамік – на елементі, який його закриває немає шва. Це стало можливо завдяки новій технології безшовного фрезерування, що забезпечує SoundLink Revolve II ідеальну естетику з будь-якої точки зору.

Легко взяти з собою – легко керувати

Для мобільної міні-системи важливі ергономіка форми і зручність управління. Bose подбали, щоб SoundLink Revolve II зручно лежала в руці, а м'які гладкі кнопки дозволяють легко та зручно управляти системою.

Енергопотенціал для тривалої роботи

Мобільна міні-система повинна працювати без підзарядки тривалий час. SoundLink Revolve II оснащена літій-іонним акумулятором, який забезпечує до 13 годин музики від однієї зарядки - Ви можете цілий день насолоджуватися улюбленою музикою, де б Ви не були.

Де смартфон?

Неважливо! Слухаєте музику зі смартфона? Немає необхідності тримати смартфон під рукою. Натисніть і утримуйте багатофункціональну кнопку – це активує режим голосового управління служби Siri і Google Now. Тепер Ви можете зателефонувати або відправити повідомлення.

Додаток Bose Connect

Додаток Bose Connect спрощує підключення і перемикання між пристроями - тепер Ваші друзі можуть підключатися до системи зі своїх смартфонів. Для випадків, коли гучності недостатньо, передбачений режим Party з одночасним підключенням двох акустик SoundLink Revolve II. Використовуйте режим підключення Stereo для наближення до живого звучання - також з використанням двох систем SoundLink Revolve II.

Характеристики

Відгуки Bose SoundLink Revolve II Grey

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено