Каталог товарів
Код 15572
  • ЦАП та підсилювач FiiO BTR7

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  •  
     
  • Можна послухати наживо в Києві та Дніпрі

Опис ЦАП та підсилювач FiiO BTR7

FiiO BTR7 – це портативний Bluetooth ЦАП/підсилювач для навушників.

Ваш пристрій Bluetooth можна перетворити на частину системи Hi-Res Wireless, просто підключивши його до BTR7. За допомогою Bluetooth версії 5.1, з підтримкою кодеків високої роздільної здатності, таких як aptX HD/LDAC до 96 кГц і стандартних AAC/SBC/aptX/aptX low latency/aptX Adaptive, ви можете отримати повністю портативний, але чудово звучить комплект з вашим поточним пристроєм ! 

FiiO BTR7 оснащений двома інтегральними мікросхемами ES9219 ЦАП + підсилювач THX AAA виробництва ESS Technology, у незалежних конфігураціях зліва та справа. У ньому поєднуються низький рівень шуму та спотворень із високою вихідною потужністю. 

Крім підтримки кодеків Bluetooth без втрат, BTR7 також є досить здібним пристроєм, коли справа доходить до декодування через підключення USB. Використовуючи незалежну схему управління XMOS XUF208, BTR7 здатний до асинхронного декодування звуку USB Audio Class 2.0. А при підключенні як USB-ЦАП через роз'єм USB Type-C BTR7 може декодувати частоту дискретизації до 384 кГц та програвати нативний DSD. 

Для більшої потужності та детального дозволу BTR7 має як балансний, так і небалансний вихід. У своїй балансній звуковій архітектурі кожен канал керується окремо від іншого, з власним ЦАП та підсилювачем, що дозволяє BTR7 створювати чистіший звук з неперевершеною витонченістю та балансом. 

Один дисплей, який показує все – головна особливість BTR7. LCD екран з роздільною здатністю 240x240 та розміром 1,3 дюйма, відображає сполучення/з'єднання/стан/формат кодування/гучність. Також за допомогою дисплея ви можете викликати меню, яке дозволяє вам візуально переглядати та регулювати стан заряджання, змінювати фільтри та еквалайзер тощо.

Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 880 мАг, BTR7 для повної зарядки потрібно всього 1.5 години, а повного заряду вистачає на 9 годин роботи при використанні виходу 3.5 мм. Також є підтримка бездротової зарядки. 

Коли ви підключаєте BTR7 до свого телефону, гучність телефону та гучність BTR7 можна регулювати окремо, що дозволяє краще налаштувати гучність відповідно до ваших потреб. BTR7 також запам'ятовує бажану гучність, тому не потрібно регулювати її знову при кожному використанні пристрою. При поєднанні з пристроєм iOS ви можете переглянути залишковий заряд батареї у віджеті. 

Коли ви вставляєте навушники BTR7, він може визначити, який тип ви використовуєте, та автоматично налаштувати вихід. При відключенні навушників він автоматично зупиняє відтворення та переходить у режим зниженого енергоспоживання для економії заряду акумулятора. А коли ви підключаєте навушники з елементами керування CTIA, ви можете використовувати мікрофон, а також елементи керування відтворенням/паузою, гучністю та вибором доріжки.

Характеристики ЦАП та підсилювач FiiO BTR7

Відгуки ЦАП та підсилювач FiiO BTR7

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено