Каталог товарів
Код 14678
  • ЦАП та підсилювач iFi GO Blu Black

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
  • Немає в наявності
  • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей

iFi GO Blu – портативний blutooth-ресивер/ЦАП-підсилювач, який поєднав виразний впізнаваний дизайн, зразкову технологічність, високу вихідну потужність і чисте збалансоване звучання. Поставляється в комплекті з USB-кабелем і стильним чохлом.

При першому ж знайомстві стає зрозуміло, що перед нами продукт від А-бренду. Оригінальний дизайн з цікавими відтінками та мінімумом декору, якісні матеріали, логічне розташування роз'ємів та органів управління – все це про iFi GO Blu. До слова, набір елементів управління представлений кнопкою play/pause/skip, кнопкою налаштувань, клавішею сполучення по blutooth, а також рифленим регулятором гучності, який відпрацьовує натискання (перемикає треки). Саме останній є предметом гордості виробника: при виготовленні потенціометра були застосовані такі матеріали, як алюміній, латунь та нержавіюча сталь різної обробки. Це дозволило досягти чіткості та плавності ходу, приємного тактильної віддачі та тривалого терміну служби юніта. Схема комунікацій (в свою чергу) представлена ​​портом USB type-C для зарядки та підключення девайса в ролі USB-ЦАП і парою навушникових джеків: 3.5 мм S/E і 4.4 мм балансним Pentaconn. До того ж, біля порту USB type-C користувач виявить світлодіод стану заряду батареї та мікрофон.

Незважаючи на свої компактні габарити, iFi GO Blu отримав досить серйозну апаратну частину, яка об'єднала продуктивний ЦАП-чіп Cirrus Logic 43131, фірмовий підсилювальний каскад Direct Drive (баланс: 245 мВт) з опцією автоматичної корекції гейна, а також ємні конденсаторами TDK C0G і muRata. Що стосується blutooth-процесора, то тут виробник віддав перевагу актуальному рішенню від Qualcomm – чіпу QCC5100 (Bluetooth v.5.0) з підтримкою не тільки найбільш затребуваних протоколів AAC і aptX, але і Hi-Res кодеків aptX adaptive, LDAC і HWA's LHDC. Варто відзначити, що цифро-аналоговий, підсилювальний та бездротовий сектори розділені, що дозволило знизити спотворення, фоновий шум і різного роду інтерференції. Живить всю систему акумулятор на 450mAh, який забезпечує 8-10 годин безперервного аудіо в залежності від заданого рівня гучності, типу підключення та протоколу передачі даних.

iFi GO Blu продовжує традицію звучання, закладену в пристрої лінійки ZEN, – навіть незважаючи на інше позиціонування. Знову інженери компанії обрали за основу для свого творіння відносно нейтральну подачу з легким ухилом в теплоту, засновану на доволі рівній АЧХ. Знову-таки перед нами живі, рухливі та тілесні звукові образи, які гармонійно доповнюють один одного, тим самим створюючи цілісну музичну картину. Порадували і такі аспекти звукової сигнатури девайса як глибина басу, детальність середини, контроль ВЧ та масштаб стереопанорами, чого і слід було очікувати від продукту виробництва iFi, яка заснована як суббренд великих і могутніх AMR Audio. Завершують розповідь про аудіопотенціал ресивера його фірмові опції корекції звучання XBass і XSpace, які за бажанням слухача дадуть більше басу ударності і/або ж розширять віртуальну сцену.

Характеристики

Відгуки ЦАП та підсилювач iFi GO Blu Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено