Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 14674
  • ЦАП та підсилювач iFi Zen DAC V2 Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
  • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі, Одесі та Івано-Франківську

iFi Zen DAC V2 – середньобюджетний стаціонарний ЦАП/підсилювач від іменитого англійського виробника аудіоелектроніки. Поєднує фірмовий дизайн, високу якість виготовлення та насичене збалансоване звучання. На відміну від моделі першого покоління, має новий 16-ти ядерний XMOS-процесор та підтримує кодек MQA.

Зовнішність першої ревізії iFi Zen DAC полюбилася численним покупцям, тому виробник не став міняти дизайн продукту. Знову перед нами сплюснута металева "фляжка", шийкою якої є рифлений потенціометр, що відповідає за контроль гучності. Примітно, що округла основа корпусу дещо виступає за свої края, формуючи невеликий "піддашок", який відбиває сяйво кольорового світлодіода, створюючи цікавий візуальний ефект. До слова, LED-індикатор змінює свій колір залежно від формату трансльованого аудіофайлу. Далі варто відзначити аскетичну схему управління функціоналом, представлену вже згаданим регулятором гучності, клавішами Power Match (підвищення гейну) і Truebass, а також тумблером перемикання режимів роботи лінійних виходів. Набір комунікацій (в свою чергу) представлений портом USB-ЦАП (3.0), 4.4-мм та RCA виходами і парою навушникових джеків: стандарту 6.3 і 4.4 мм (Pentaconn). Присутній і роз'єм для підключення адаптера живлення, якого за замовчуванням до комплекту поставки не включено, адже Zen DAC V2 живиться і по USB-шині.

Незважаючи на свою демократичну вартість, девайс отримав досить непогану апаратну частину, яка об'єднала ЦАП Burr-Brown DSD1793 (32 біт / 384 кГц, DSD 256 OS, MQA), підсилювач для навушників OV2637, згаданий раніше 16-ядерний XMOS-процесор, пару низькошумних тактових генераторів (антиджитер) та інші високоякісні компоненти. На окрему увагу заслуговує саме новий XMOS-процесор, який отримав нативну підтримку MQA, яка забезпечує повне декодування (Passthrough MQA) даного кодека прямо на борту Zen DAC V2. Більш того, порадувала і вихідна потужність підсилювального каскаду, яка складаї впевнені 330 мВт/32 Ом для балансної "ланки" та дещо скромніші 230 мВт/32 Ом – для Сингл Енду. До того ж, не підвело і значення вихідного струму лінійних виходів, яка дорівнює 6,2 В для "регульованого" пентаконну та 3.3 В – для "регульованих" RCA.

iFi Zen DAC V2 відрізняється збалансованою, майже нейтральною подачею, яка ґрунтується на відносно рівній АЧХ. Також в наявності і належна рохдільна здатність по всьому частотному діапазону, масштабна, структурована стереопанорама (сцена) та виправдане акцентування технічної складової композицій без шкоди щодо емоційності та мелодійності. Особливий інтерес викликають благородні середні частоти, які поєднують насичені текстури, розвинений динамічний малюнок та натуральне забарвлення тембрів, що перетворює Zen-комбайн у відмінний інструмент для роботи з багатою фонотекою. Завершує розповідь про аудіопотенціал пристрою його опція Trubass, яка "змушує" звучати композиції, наприклад популярних жанрів, більш розкотисто та енергійно.

Характеристики

Відгуки iFi Zen DAC V2 Black

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено