Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 14257
  • Навушники Kinera Skuld Black

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • Можна послухати наживо в Києві та Дніпрі

Kinera Imperial Skuld – внутрішньоканальні аудіофільські навушники. Побудовані по арматурній технології. Відрізняються збалансованим звучанням і виразною зовнішністю. Комплектується розширеним набором аксесуарів, включно з перехідниками на різі аудіороз'єми.

Корпуси Kinera Imperial Skuld виготовлені з тактильно приємного глянсового пластика, пофарбованого в дуже виразні відтінки. До слова, оригінальна зовнішність девайса – предмет гордості розробника: дизайнери та інженери компанії прагнули досягти єдності естетики і звуку свого творіння, і їм це безсумнівно вдалося. Варто також відзначити, що завдяки арматурному сету випромінювачів, чаші IEM-ів вийшли досить компактними, що позитивно позначилося на комфорті експлуатації продукту. Більш того, навушники мають обтічні контури і продуману конструкцію, що теж сприятливо вплинуло на зручність носіння. На окрему увагу заслуговують довгасті звуководи, які забезпечують належну пасивну шумоізоляцію.

Kinera Imperial Skuld поставляються в комплекті з м'яким плетеним кабелем сірого кольору. Жили дроту виготовлені з посрібленої міді, яка зустрічається все частіше. Фабрично шнур оснащений 4.4-мм балансним аудіоджеком – Kinera йдуть в ногу з часом. Проте, якщо слухач не має плеєра або підсилювача з роз'ємом Пентакон, є можливість скористатися комплектними адаптерами: на 3.5 або 2.5-мм штекер. До слова, самі перехідники зроблені дуже якісно: вони металеві, добротно зібрані та навіть брендовані. На завершення розділу слід згадати, що шнур від Imperial Skuld має 2-пін конектори і сформовані завушини, що досить-таки очікувано.

Усередині кожного навушника працюють 5 випромінювачів зі збалансованим якорем (арматурних): два власної розробки і три – виробництва Knowles. В наявності і активний кросовер, на "плечі" якого покладено когерентність звучання IEM-ів. Що стосується безпосередньо звукових характеристик моделі, то тут ситуація наступна: сигнатура Kinera Imperial Skuld побудована на основі досить рівної АЧХ (піки та "впадини" в рамках 7 дБ), що забезпечує загальний збалансований акустичний малюнок. Крім того, в арсеналі Скулд масштабна, структурована стереокартина, відмінні швидкість і промальовування текстур НЧ, натуральні тембри та аналітичність СЧ, а також дзвінкі, делікатні і детальні ВЧ, не схильні до прояву різких і нав'язливих субтонів. В цілому, слід зауважити, що тональна гама розглянутих навушників вийшла справді комфортною та мелодійною, що неодмінно оцінять найвибагливіші слухачі по всьому світу.

Характеристики

Відгуки Kinera Skuld Black

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено